2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط ام دی اف ترکیه اصلا خط و خش نمیوفته روش باد نمیکنه .....ام دی آف ایرانی اصلا نزنید 

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
2731
فقط ام دی اف ترکیه اصلا خط و خش نمیوفته روش باد نمیکنه .....ام دی آف ایرانی اصلا نزنید 

ام دی اف ترکیه بهتراز ایرانی ؟اخه من میخاستم هایگلاس بزنم مرد میگفدایرانیش بهتر ام وی اف

ام دی اف ترکیه بهتراز ایرانی ؟اخه من میخاستم هایگلاس بزنم مرد میگفدایرانیش بهتر ام وی اف

هایگلاس به نظرم خوب نیست زود خراب میشه مخصوصا ظاهرش .....ام دی اف ترکیه بهتر از ایرانی هست قیمتش هم بالاتره .....من خودم ام دی اف ترکیه زدم خیلی خوبه همیشه نو به نظر میاد ولی زنداییم ام دی اف ایرانی زده یکسال نشده کابینت ها کدر شدن آدم فکر می‌کنه ام دی اف کهنه زدی 

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
هایگلاس به نظرم خوب نیست زود خراب میشه مخصوصا ظاهرش .....ام دی اف ترکیه بهتر از ایرانی هست قیمتش هم ...

قیمت اصلا مهم نیس فقط میخام جنس خوب وشیک باشه...ممنونم عزیزم که راهنمایی کردین

قیمت اصلا مهم نیس فقط میخام جنس خوب وشیک باشه...ممنونم عزیزم که راهنمایی کردین

خواهش میکنم عزیزم.....من که میگم فقط ترکیه چون خیلی راضیم 

2738