2733
2734

یا باید جلوگیری کنیم؟؟؟ از دکتر خودم پرسیدم گفت بهتره جلوگیری کنی از یه دکتر دیگه هم پرسیدم گفت چون آنتی بیوتیک میخوری جلوگیری کن پس چجوری یسری ها اقدام کردن و باردار شدن؟؟؟؟؟؟ 

این ماه دیگه ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دکتر گفت اقدام کنی؟؟ کوچولوتون خداروشکر سالم بود؟؟؟ ماهی ک عکس انداختی آنتی بیوتیک هم خورده بودی؟؟؟

انتی بیوتیک دو تا امپولش زدم 

اره دکتر گفت برو اقدام از وقتی لکه بینیت تموم میشه 

اره شکر خدا سالمه

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2738
انتی بیوتیک دو تا امپولش زدم  اره دکتر گفت برو اقدام از وقتی لکه بینیت تموم میشه  اره شک ...

آخه من دارم داکسی سایکلین و مترونیدازول و فلوکونازول میخورم .خداروشکر فسقلیتون سالم و سلامت هستش 

این ماه دیگه ...
آخه من دارم داکسی سایکلین و مترونیدازول و فلوکونازول میخورم .خداروشکر فسقلیتون سالم و سلامت هستش&nbs ...

قرص ها بخاطر اینه که عفونت نگیری 

همشون رو بخور برو اقدام 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
همسرت مشکلی نداره؟؟؟

نه شوهرم سالمه خودم یکم تنبلی دارم. اماباقرص وامپولم فوليام بزرگ میشه نمدونم چرانمیشه

زندگیمون شده خنده های مصنوعی...لا ب لای دردای واقعی..🙃🖤
2706