2733
2734
عنوان

فیلم بازاااا بیایـــد😍😍😁😁

130 بازدید | 20 پست

چند تا فیلم ترسناک یا تخیلی(بیشتر ترسناک) بهم معرفی کنید

انیمیشن هم معرفی کنید

با ۱٠ گیگ نت چند تا فیلم میشه دان کرد؟

همواره لبخند بزنید روزی زندگی از آزردن شما خسته خواهد شد...♡/تو تاپیک های ترسناک و طنز من رو تگ کنید😉😁🌹

۱٠ گیگ نت با ترافیک بین الملل یعنی چی ترافیک بین الملل؟

همواره لبخند بزنید روزی زندگی از آزردن شما خسته خواهد شد...♡/تو تاپیک های ترسناک و طنز من رو تگ کنید😉😁🌹

سینمایی بخای میگم ولی ترسناک نمی دونم

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سینمایی بخای میگم ولی ترسناک نمی دونم

من سینمایی ترسناک میخوام

2728

ترکی اگر میبینید معدفی کنم

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2738
ترسناک باشه

اینترنت چطوری گرفتین همین که گفتن یه  برنامه ی نصب کنین واینا ؟من فک‌کردم الکیه

چطوریه

دختر آبانم💖 🌺 میشه یک صلوات براحاجتم بفرستین 🍀 باافتخارمیگم ایرانی ام و شیعه هستم 💟                        من خیلی قوی بامشکلاتم جنگیدم و از دل خاک جوونه زدم 🌱❤ خودمو خیلی دوست دارم😍😂🤗    و شمایی که امضامو میخونی رو هم دوست دارم 😍😍🥳🥳🥳 براتون آرزوی شادکامی ، بهروزی ، موفقیت وعاقبت به خیری دارم  🤲🏻🌺🍀                               ❌ درخواست دوستی ندین👺آخر عاقبت نداره این کارا 😑🤕🙄

فیلم یتیم رو حتما ببین. سریال بریکینگ بد خوبه 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
اینترنت چطوری گرفتین همین که گفتن یه  برنامه ی نصب کنین واینا  چطوریه

اوانو نصب کردم  ۱٠ گیگ نت یه روزه داد باید همراه اول باشی

2706