2737
2734
عنوان

نوزادم تو خواب یادش میره نفس بکشه چیکار کنم طبیعیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 777 بازدید | 70 پست
خونه مامانمم. شبا خیلی گریه میکنه 

اون مهم نیست شاید بعد ۴۰ اروم بشه 

فقط روز دوسنبه و پنجشنبه سرشو بشور باشه روزای دیگه اصلا برای تو و نوزاد چله دار خوب نیست 

زیادم بالا پاین نکن 

شوهر من دوروزه زیاد بر میداره میذاره با محمد بازی میکنه 

محمد هم از دیروز غر غرو شده سره منو میبره انگار عادت کرده بغلش کنم

خدایا میدونم من بنده خوبی برات نیستم ولی از اینکه خدای خوب و مهربونی مثل تو دارم واقعا خوشحالم مرسی که محمد کوچولو رو سالم به آغوشم رساندی امیدوارم بغل همه چشم انتظار هاراهم با لطف و مهر خودت پر کنی 
 بگو دیگه طبیعیه😑اینم دقیقا اینجوری میشه پس منم پیشونیشو ماساژ میدم

طبیعیه عزیزم اصلا فوت نکن چون فوت تو پر کربن دی اکسید خیلی بده ممکنه نفسش قط بشه حالا فردا بگو مامانت فوت کنه تو صورتت ببین اگه نفست نرفت 

خدایا میدونم من بنده خوبی برات نیستم ولی از اینکه خدای خوب و مهربونی مثل تو دارم واقعا خوشحالم مرسی که محمد کوچولو رو سالم به آغوشم رساندی امیدوارم بغل همه چشم انتظار هاراهم با لطف و مهر خودت پر کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه میگن بلد نیس

عزمزم به احتمال زیاد کم خونی داره . حتما ببر پیش متخصص .چون پسر خواهرشوهرمنم اینطوری میشد بردن دکتر گفت بخاطر کم خونی اینطوری نفسش میره .دارو داد اوکی شد . 

۱۴۰۰/۷/۲۴روز امامت امام زمان بیبی چکم مثبت شد . ۱۴۰۰/۸/۱۲صدای قلب کوچولوشو شنیدم🤩 . خدایاااا خودت مراقب هدیه ای که بهم دادی باش.🥰خداااایاااا منم زودتر ببرپیش مامانم .من بدون مامانم نمیخوام این دنیارو😭
2731

البته پسر خواهرشوهرم گریه هم میکرد نفسش  میرفت درحد کبود شدن 

۱۴۰۰/۷/۲۴روز امامت امام زمان بیبی چکم مثبت شد . ۱۴۰۰/۸/۱۲صدای قلب کوچولوشو شنیدم🤩 . خدایاااا خودت مراقب هدیه ای که بهم دادی باش.🥰خداااایاااا منم زودتر ببرپیش مامانم .من بدون مامانم نمیخوام این دنیارو😭
عزمزم به احتمال زیاد کم خونی داره . حتما ببر پیش متخصص .چون پسر خواهرشوهرمنم اینطوری میشد بردن دکتر ...

بردم دکتر گف تو نوزادا این چیزا طبیعیه نگران نباش😐

بردم دکتر گف تو نوزادا این چیزا طبیعیه نگران نباش😐

خب پس نگران نباش دیگه عزیزم .حتما ب مرور بهتر میشه .فقط حواست بهش باشه تا این دوران بگذره🥰

2738
ان شاءالله عزیزم  وای ینی میگذره این دوران سخت😢

منکه تجربه نکردم اما خواهرام که زایمان میکردن براشون  سخت نبود . البته بازم شرایط جسمی وروحی هرکسی متفاوته . اما مطمئنا میگذره . اینم درنظر بگیرخیلیها آرزوی اینو دارن که مثل تومادر بشن . ای کاش یکی بود یکم کمکت میکرد تا انقد سخت نشه واست . 

اره میدونم ممنونم عزیزم بابت دلداریت

قربونت برمممم .قوی باش ان شاالله چند وقت دیگه همه چی ب روال برمیگرده وکلی روز خوب رو تجربه میکنی کنار پسرت وهمسرت🥰🥰🥰😍