2703
2553
عنوان

توی خوابگاه کجا لباستونو عوض میکردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1540 بازدید | 33 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

راحت باش، همه محرم هستن.  اصلا نباید توی خوابگاه به خودت سختی بدی.  همه دخترن دیگه.  ...

اصلا نمیتونم😂حالا شلوار اوکیه تو مدرسه هم مجبور میشدیم عوض کنیم ولی پیرهن و مانتو و اینا در توانم نیس

یهو یاد این مورد افتادم وحشت کردم از خوابگاه😂

از زیرو رو شدن زندگیتون‌نترسید...شاید زیرش ته دیگ سیب زمینی باشه خب                      مدافع برابری جنسیتی😌 #از_خودمون_شروع_کنیم
نه تو هر طبقه هر لاین سه تا حموم داشت برا ما

ممنون

از زیرو رو شدن زندگیتون‌نترسید...شاید زیرش ته دیگ سیب زمینی باشه خب                      مدافع برابری جنسیتی😌 #از_خودمون_شروع_کنیم
2720
جلو هم دیگه. البته من تختم بالا بود خیلی دید نداشتن بهم اگر هم تختت پایین هست ی پرده واسه خودت درست ...

پیشنهاد پرده عالیع

خوابگا خیلی خوبه خوشبحالت دلم تنگ شده برا خوابگامون😭

آخی😢فارغ تحصیل شدید ؟

2714
آره تموم شد. ولی الان چجوری میری خوابگا مگه کرونا نیس

الان که نه مجازیه همینجوری سوال پیش اومد برام

می‌گفتیم اینور نگاه نکنین عوض میکردیم البته این برای ارشد بود

تو کارشناسی پشت در کمد سنگر می گرفتیم 🤣

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
2706