2737
2734

من قبلا انقد دستام خوشکل و سقید و نرم بود ک هر کی منو میدید اول به دستام نگاه میکرد ولی حتی کرمم به سختی میزدم یعنی رسیدگی خاصی نمیکردم ولی بعد از بارداری و زایمانم خیلی خشک میشن دستام و دست راستم ک کلا فرق میکنه با چپ راستم افتضاح شده یعنی کناره های ناخنام سیاه و چروک شده خیلی ناراحتم ماسکای خونگیم امتحان کردم ی مدت کوتاه ج میدن یعنی کلا بعد از زایمانم پوستم تیره تر شده ولی دستام خیلی بد تر شدن بنظرتون بخاطر چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بخاطر مواد شویندس. سن هم که میره بالا چربی دست به مرور تحلیل میره

اخه قبلا هم کلی با مواد شوینده سرو کار داشتم ولی مثه برف بودن دستام بدبختی اینجاس دستکش بدترشون میکنه

2738
اره 

منم یه مدت همینجوری شدم پوستم خشک شد دستم اگزما زد رفتم دکتر دو تا پماد داد چند روز زدم خوب شد اسمش یادم رفته ولی ارزان قیمت بود، متأسفانه چون دائم شست و شو میکنم باز یکی از دستام برگشته

ن فک نکنم چون علایم تیروئید ندارم بعد فقط دستامه که خیلی خشکن  

منم با خنک شدن هوا پوستم دستم خشک شده بود تا جایی که ترک ریز داشت و خون درمیورد  کرم نرم کننده ثمین که حاوی اوسرین  وبرای کودکان روش نوشته  دکتر بهم داد هرشب موقع خواب میزنم خیلی بهتر شده 

اگه امتحانش نکردی حتما بگیر استفاده کن

عهد کردم که خودم پشت خودم باشم و بس🌻
2706