2410
2553
عنوان

ناموسا ساقی تون کیه

153 بازدید | 7 پست

تایپیک  می زنند راه حل  می خوان  بعد قفل می کنند خوب چطور جدا بدیم مثلا  حلول کنیم  تو جسم ات  یا وحی بشیم بهت

هر چه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو 

فک کردم میخوای دعوا کنی میخواستم بگم تو😐😂

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سلام گلم ببخشید میشه بپرسم ب کی میدین هوا سرد شده و واقعا محتاجم شرمندم

عریزم من شهرستان هستم

و  یکی  میگه  من می گذارم  جمع بشه  سالی یکبار 

بیشتر هم  لباس خونه هست 

البته زیاد هم اهل  لباس خریدن نیستم ها 

البته بعضی ها می برند کمیته امداد  یا موسسه  خیریه

هر چه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو 
2714