2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان. من هفته پیش عمل لیپ انجام دادم. الان این کامنت رو میزارم چون خودم قبلش خیلی استرس داشتم و میترسیدم و این کار رو حدود ۴ ماه به خاطر وسواسم عقب انداختم. بدونین این عمل خیلی عمل ساده ای هست.واقعا الان دارم به خودم میگم چقدر استرس الکی داشتم.یه عمل ساده ی شاید نیم ساعتی شاید هم کمتر. و یک الی دو ساعت هم ریکاوری. حتی نیاز به بستری شدن هم نداره. و چند ساعت بعد از عمل مرخصین و کاملا رو پا. من شخصا بعد عمل هیچ دردی نداشتم. و فقط دو روز لکه بینی به صورت خون آبه خیلی کم. ولی هنوز ترشح آبکی دارم.فقط همین. جواب پاتولوژی هم گفتن معمولا بین ۱۰ تا ۱۴ روز بعد عمل میاد که انشالله خوبه بدای همه.عملتون رو به تاخیر نندازین چون اصلا اون چیزی که از عمل توی ذهنتون هست،نیست.انشالله بیماری و ناراحتی از همه به دور باشه و همه ی مردم هر جای دنیاسالم و سلامت باشن🙏🏼💚

2456
سلام دوستان. من هفته پیش عمل لیپ انجام دادم. الان این کامنت رو میزارم چون خودم قبلش خیلی استرس داشتم ...

سلام دوست عزیز منو راهنمایی میکنید منم مجردم میخام عمل انجام بدم یه چند تا سوال دارم اینکه بیمه گیر نمیده بیمارستان چی؟ایا رضایت مدر مادر لازمه؟بیممو قط نکن😪

2714
سلام.از واژن. بله ولی بیهوشی مختصر و کوتاه. 

سلام عزیزم شکا پیش کدوم دکترعمل کردید

این جواب پاتولوژی بعد عمل برای چیه؟ یعنی ممکنه سین دو باشی بعد عمل جواب بدتری باشه؟  لطفا جوابمو بده مرسی

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن شروع رژیم 85✋🏻😐 وزن هدف 60😃                               اولش سخته ولی آخرش قشنگه♥
سلام عزیزم شکا پیش کدوم دکترعمل کردید این جواب پاتولوژی بعد عمل برای چیه؟ یعنی ممکنه سین دو باشی بع ...

سلام. دکتر موسوی که متاسفانه بعد عمل دیگه پاسخگوییشون ضعیف هست. جواب پاتولوژی دقیق تر از جواب کولپوسکوپی هست و چون تیکه ی بیشتری برداشته میشه کامل تر بررسی میشه. 

سلام. دکتر موسوی که متاسفانه بعد عمل دیگه پاسخگوییشون ضعیف هست. جواب پاتولوژی دقیق تر از جواب کولپوس ...

من از بهتاش وقت گرفتم بنظرت خوبه؟ 

شما الان خوبی

hpv منفی شد؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن شروع رژیم 85✋🏻😐 وزن هدف 60😃                               اولش سخته ولی آخرش قشنگه♥
من از بهتاش وقت گرفتم بنظرت خوبه؟  شما الان خوبی hpv منفی شد؟

بله دکتر بهتاش هم خوبه،دیگه بعد عمل ۶ ماه ۶ ماه باید چکاب بشین. من ۳ تایپ داشتم ، یک تایپ رو منفی شدم. ولی ایندفعه جواب پاپ اسمیرم التهاب متوسط داشتم 

بله دکتر بهتاش هم خوبه،دیگه بعد عمل ۶ ماه ۶ ماه باید چکاب بشین. من ۳ تایپ داشتم ، یک تایپ رو منفی شد ...

یعنی بعد عمل ی تایپ منفی شد؟ 

بعد اون دوتا چی میشه 

هنوز رحم درگیره؟ یا فقط ویروسش تو بدنتون هست؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی بعد عمل ی تایپ منفی شد؟  بعد اون دوتا چی میشه  هنوز رحم درگیره؟ یا فقط ویروسش تو بد ...

دیگه باید سیستم ایمنی بدن رو تقویت کرد برای پاک شدن ویروس. درگیری دهانه ی رحم هم بستگی به همین و نوع تایپ و مهاجم بودنش داره. امیدوارم که درگیر نباشه

سلام دوستان. من هفته پیش عمل لیپ انجام دادم. الان این کامنت رو میزارم چون خودم قبلش خیلی استرس داشتم ...

عزیزم دکترتون کی بود؟ من امروز جواب ازمایشمو گرفتم خیلی سرگردونم که پیش چه دکتری باید برم تهرانم 

2706