2726
عنوان

خواهر شوهرم زنگ زده شوهرم

423 بازدید | 32 پست

می گه ما داریم میریم با مامان اینا و بقیه خارج شهر ناهار بخوریم توام بیا دلمون تنگ شده حتی نگفت بچه رو بیار آدمم اینقدر بدجنس؟😐

اره 

حکایت ما و این زندگی، حکایت "انگشت کوچیکه پا" و پایه ی مبله درسته زندگی خیلی نامرده و زورش ب ما میرسه ولی میخوام بت بگم: مث انگشت کوچیکه پا پرو باش با هر زخمی ک زندگی بت زد درداتو بکش، اما زود ب خودت بیا و نشونش بده کی رئیسه😁🤪 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهرت رفت؟😐

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               
مهم اینه شوهرت چی جواب داده؟

اونکه گفت نه. معلومه که نمی رفت آخه دو ساله من و اونا رابطه نداریم برا همین توقع ندارم تنهایی نره منتها حالا روز غیر تعطیل دو ساعت بره ببینه ولی اینکه ی دونه روز تعطیل ما خونه ایم می گه زن و بچه تو بذار بیا

واقعا متاسفم برا اینهمه خورده شیشه که دارن

خانواده شوهر منم همینن😂😂😂من دماغمو عمل کرده بودم زنگ میزد ب شوهرم هیییچ حال و احوالی از من نمیپرسید بعد جالب اینه ک روز سال تحویل من ۵روز بود عمل کرده بودم زنگ زده بود ب شوهرم میگف پاشو خودت تنها بیا اینجا واسه ناهار😐😶

من تو بدترین روزای زندگیم هم وانمود کردم چیزیم نیست!!!با من از قوی بودن حرف نزن...🌿
2706