2237
2217

ببینوم

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                    میگم خدا یع چی میگم بین خودمون باش خعلیییییی فرق گزاشتی بین زن مرد قبول داریی؟! گفتی زن مرد یکسانند ولی عمل نکردیی!

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2240

بچه 14 ساله چرا باید تو سایت باشه  

زیر 18 سال به هیچ عنوان روم ریپ نزنن                                                                                                       من اگه حوصله حرف زدن با بچه ها داشتم مهدکودک میزدم  #ضد کودک همسرا  
2238
اومده نقاشیشو به خاله هاش نشون بده😂

ما هم خاله های مهربون    

زیر 18 سال به هیچ عنوان روم ریپ نزنن                                                                                                       من اگه حوصله حرف زدن با بچه ها داشتم مهدکودک میزدم  #ضد کودک همسرا  

باریک

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                    میگم خدا یع چی میگم بین خودمون باش خعلیییییی فرق گزاشتی بین زن مرد قبول داریی؟! گفتی زن مرد یکسانند ولی عمل نکردیی!
2239

افتضاحه حاجی 

لطفا وسایل نقاشیتو بسوزون 

و هرگز وارد این حرفه نشو

انگاری 24 سالشه😂

شاید الکیه  

2241