2733
2734

نه

اونا بهت چیزی میدن

اگه حاجت دادی میتونی نذر کنی چیزی ببری

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

نه نیازی نیست ببری..میری اونجا دعا وروضه میخونن وپذیرایی میکنن ازت

گلم رفتی لطفا واسه منم دعا کن  اسمم زهراست ..ممنون

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام گلم خوش به سعادتت چیزی لازم نیست ببری

چون پذیرایی با صاحب سفره اس

اما برا اینکه سهیم باشی میتونی یه بسته شکلات یا یه جعبه کیک بخری که اونا پخش کنن

التماس دعا💚

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری💚🌱
ممنون عزیزم پولی نمیزارن رو سفره؟؟

سمت ما همچین رسمی نیست

اصلا پول در کار نیست

اگه منظورت سفره صلواته ک خیلی معمولیه با ی دونه کیکم جمعش میکنن. ولی بعضیا مفصل میگیرن.

میشه رفتی برام دعا کن. زندگیم گه زده شده بهش..

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738
سمت ما همچین رسمی نیست اصلا پول در کار نیست اگه منظورت سفره صلواته ک خیلی معمولیه با ی دونه کیکم ج ...

منم نرفتم حالا اره مثلا سفره حضرت رقیه یا ام البنین و ...

گفتم‌شاید پول میزارن نمیدونم چرا همچین فکری کردم

چشم عزیزم حتما

همه الان زندگیاشون گیر داره

هرکیو میبینی از یه جاش میناله

ان شالله که مشکل تو هم حل شه

چشم حتما گلم

چشمت بی بلا عزیزم..ممنون😘

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
منم نرفتم حالا اره مثلا سفره حضرت رقیه یا ام البنین و ... گفتم‌شاید پول میزارن نمیدونم چرا همچین فک ...

ممنونم.. فک کنم چشم خوردم. سر ی چشم زندگیم رفته رو هوا

شاید یک دل شدم و شنبه عصر رفتم پیش وکیل