2733
2734

سلام دوستان

تعریف کنید چرا هم از مجردی هم ازدوجتون راضی هستید؟؟

مگه چه کارهایی انجام دادین که الان راضی هستین؟

خدای یکتا و مهربون ازت خیلی سپاسگزارهستم💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچکس راضی نبوده انگار 😐

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊

تقریبا آزاد بودم سفر رفتم گردش کوهنوردی

الان راصی ام چون دورمو گذروندم و الان دیگه دلم میخواست کسی کنارم باشه و ...

لطفا برای سلامتی برادر جوانم یک صلوات بفرستید.😥😓که تنها آرزوی زندگیمه🙏
تقریبا آزاد بودم سفر رفتم گردش کوهنوردی الان راصی ام چون دورمو گذروندم و الان دیگه دلم میخواست کسی ...

خداروشکر عزیزم خوش باشی

چه جور اشنا شدین؟

خدای یکتا و مهربون ازت خیلی سپاسگزارهستم💜
2738

تمام کارهایی رو که تو مجردی دوست داشتم انجام دادم.

درس خوندم ورزش کردم. دانشگاه رفتم رفیق بازی کردم.با دوستام تا جایی که میتونستم خوش گذروندم کافه گردی کردیم تو پاییز و زیر بارون پیاده رویها کردیم بی بهانه و با بهانه بلند بلند با دوستام خندیدیم.عاشق شدم.برای رسیدن به عشقم همه کار کردم.

ازدواج کردم.الانم مادر دو تا بچه ی ناز و دوست داشتنی ام و خدا رو بابت تمام نعمتاتی که بهم داده شکر گزارم.

منکه خییییلی محدود بودم مجردی 

متاهلی دیگه بدتر😩

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
لذت در مجردی مثلا گردش؟

بنظرم تو دوره ای ک هسیم خیانت زنو مرد بیدادمیکنه مچردی بهترین انتخاب 🙂ن گردش بلک شاید ی زندگی خیلی خیلی ساده باشه ولی شرف داره ب زندگی ذلت بار ک همش حرف زوره خیانت دخالت بیجا فامیل شوهر ازار اذیت 

اگ اگهههه شوهرفامیل شوهر خوب باشن ازخدا بترس اره ازدواج بهترین انتخاب میشه درغیر این صورت اصلا

خب تو مجردی گردش با دوستام و اردو های مدرسه و دورهمی و تولد و اینا کلا سرگرمی بود با چندتا کلاس که طبق علاقه خودم رفتم 

الانم که متاهلم کار میکنم درس میخونم با شوهرم وقت میگذرونم مهمونی میریم مهمونی میدیم ولی همچنان دورهمی و گردش هام با دوستام بر قراره بعضی وقتا دسته جمعی با دوستام میریم شهر دیگه البته شهرای اطراف که شب خونه باشم 

دیگه همین 

راضیم از هردوش 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶
بنظرم تو دوره ای ک هسیم خیانت زنو مرد بیدادمیکنه مچردی بهترین انتخاب 🙂ن گردش بلک شاید ی زندگی خیلی ...

منم حرف شمارو قبول دارم،ولی خیلی از نیازها با ازدواج رفع میشه که تو مجردی نمیشه رفعش کرد...

2706