2137
2106

یه کی به منم بگه توروخدا نگرانشم

🖤🤍تاریخ در شب با الکل و زن نوشته شد🖤🤍                 لحضه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود 🖤🤍حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت 🖤🤍سیب را چیدم و در دلهره ی دستانم🖤🤍سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🖤🤍 تا سه بس بود که بشمرد و در دام افتد🖤🤍گفت ..یک گفت ..دو افسوس سه را دوست نداشت 🖤🤍من تو خط موازی ..؟ نرسیدن..؟هر گز دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت 🖤🤍درس منطق  نده دیگر تو به این عاشق که  🖤🤍 از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🖤🤍تو میتوانستی به چشمانم نگاه کنی و گلویم را با چاقوی تیز بُبری و من میتوانستم در آخرین نفس  از تو بخاطر خونی شدن دستهایت معذرت بخواهم ......🖤🤍 بوی خیانت تمام شهر را گرفته ...                                         پس چه شد ادمیت؟!                                            🤍🖤        چیدن یک سیب و این همه تقاص

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2166

@دعوای_زن_و_شوهری2   اينه ؟

من يه جهان پر از رازم....シ                            ﻫـَـﺮ ﻭَﻗــﺖ ﺧــﻮﺍﺳــﺘــﮯﺍَﺯ ﺩَﺳــﺖ ﮐـﺴـﮯ ﻧــﺎﺭﺍﺣـَـﺖ✘ ﺑـﺸﮯ . .✘ ﺍﻭﻝ ﯾﮧ ﻧﮕﺎ ﺑﮧ↬ ﺳـﺮ ﺗـﺎ ﭘـﺎﺵ ﺑﻨـﺪﺍﺯ ↫ ✘ببین ﺍﺭﺯﺷـﺸـﻮ ﺩﺍﺭﻩﯾـﺎ ﻧـﮧ ! ✘😏خطرناك ترين خوردنى دنيا خوردن گول ظاهر آدماس🙃تنهايى  با ارزشه...چون خالى از انسان هاى بى ارزشه...✌🏻گاهى اوقات خوبه كه عين شيشه باشى زود بشكنى ولى بد ببرى😏بعضى چيزا گفتن نداره اما فهميدن كه داره ... بعضى از چيز هارو نگفته بفهم ...🚶🏻‍♀️⚫️نادان کتاب دید خیال کرد عالم است نادان به کشتی نشست پنداشت ناخداست⚫️از رفتنها دلگیر نشو! باورکن بسیاری از ماندنها، لیاقت میخواهد🙃🖤
2050
اره اره  کسی نمیدونه چی شد

ن باو ميدونم كه ي مدتى نبود ميشناسمش ولى الان متوجه شدم كه تعليق شده

من يه جهان پر از رازم....シ                            ﻫـَـﺮ ﻭَﻗــﺖ ﺧــﻮﺍﺳــﺘــﮯﺍَﺯ ﺩَﺳــﺖ ﮐـﺴـﮯ ﻧــﺎﺭﺍﺣـَـﺖ✘ ﺑـﺸﮯ . .✘ ﺍﻭﻝ ﯾﮧ ﻧﮕﺎ ﺑﮧ↬ ﺳـﺮ ﺗـﺎ ﭘـﺎﺵ ﺑﻨـﺪﺍﺯ ↫ ✘ببین ﺍﺭﺯﺷـﺸـﻮ ﺩﺍﺭﻩﯾـﺎ ﻧـﮧ ! ✘😏خطرناك ترين خوردنى دنيا خوردن گول ظاهر آدماس🙃تنهايى  با ارزشه...چون خالى از انسان هاى بى ارزشه...✌🏻گاهى اوقات خوبه كه عين شيشه باشى زود بشكنى ولى بد ببرى😏بعضى چيزا گفتن نداره اما فهميدن كه داره ... بعضى از چيز هارو نگفته بفهم ...🚶🏻‍♀️⚫️نادان کتاب دید خیال کرد عالم است نادان به کشتی نشست پنداشت ناخداست⚫️از رفتنها دلگیر نشو! باورکن بسیاری از ماندنها، لیاقت میخواهد🙃🖤
آره خودشه انگاری برگشته

راستش اين كاربرو ميشناسم و چون ٢داشت شك كردم باز پرسيدم نميدونم واس چى تعليق شده اصلا خبر نداشتم😕

خیلی حالم بد شد اصلا باورم نمیشخ همچین ماری باهاش کرد شوخرش😵

مگ چیکار کرده بود ؟؟

کنجکاو شدم بدونم🤕

گرون باش! خودتو تحمیل نکن، بذار انتخابت کنن تا نتونن بهت بی احترامی کنن! سلیقه‌ی گرونی داشه باش؛ هر آدمی رو به زندگیت راه نده و قوی باش برای زمانی که هیچکس جز خودت کنارت نیست..! 
2183
راستش اين كاربرو ميشناسم و چون ٢داشت شك كردم باز پرسيدم نميدونم واس چى تعليق شده اصلا خبر نداشتم😕

امضاش که همونه،از روی امضاش گفتم خودشه

کاربری دوم ،کاربری قبلی و بعد 3سال لغو کردم به علت شناسایی شدن 
امضاش که همونه،از روی امضاش گفتم خودشه

عاره راس ميگى الان ديدم 

خیانت کرده 😵ب زنشم گفته برو نمیخوامت ن تورو ن بچه رو میخوام جوونی کنم😐🔪

یا خدا😑💔

گرون باش! خودتو تحمیل نکن، بذار انتخابت کنن تا نتونن بهت بی احترامی کنن! سلیقه‌ی گرونی داشه باش؛ هر آدمی رو به زندگیت راه نده و قوی باش برای زمانی که هیچکس جز خودت کنارت نیست..!