2726
عنوان

اسم نی نی + عکس + اسکرین😍🤣💃

30644 بازدید | 773 پست

سلام عزیزان.شبتون بخیر😍

خب من پریشب به همسرم پیام دادم و خبر بارداریو دادم که اسکرینشو میذارم🤭

دو سه ساعت بعد که کارش تموم شد و اومد خونه،گل و شیرینی آورد.به طرز عجیب غریبی شوخی میکرد و‌میخندید😂

عکس اونم میذارم(شیرینی رو بچه ها خوردن وقت نشد عکس بگیرم🤣)

حالا دیشب که از سر کار برگشت،دیدم چند دست لباس دخترونه پسرونه خریده

میگم خب فازت چیه🤣بذار جنسیت مشخص بشه بعد برو مغازه هارو از ورشکستگی نجات بده😂

میگه فدا سرش،دست بعدی برا بچه بعدی😑🪚(این فسقل چهارمین بچمه)

و مسئله دیگه اسمشه

میدونیم خیلی زوده ولی باهم به توافق قطعی نرسیدیم😁

ازتون می‌خوام اسم دختر که با فاطمه شروع بشه و اسم‌‌ پسر که با علی یا محمد شروع بشه بگید(بچه هام امیر فواد و فاطمه یاس و فاطمه آلا هستن)

من برا اسم دختر نظری نداشتم ولی برا پسر گفتم محمد حسن یا محمد علی

می‌دونم اگر برای هر کدومشون تاپیک جدا میزدم بهتر بود،ولی انقدر هیجان داشتم نتونستم چند بار تاپیک بزنم😂

عکسا و اسکرین رو الان میذارم.صبر پیشه کنید😁😁😁

(دخترا من خیلی ذوق داشتم.اولش وقتی فهمیدم باردارم ناراحت شدم،ولی بعد شور گرفتتم.بخاطر همین ممنونم ازتون که ضد حال نمیزنین و بهم امیدواری و انرژی مثبت میدین😍🤍)

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

فاطمه آلا ب معنی چیه اسم های بچهات خاصن

سفارشات حنای شمارپذریفته میشود🌷🌷🌷    توصیف زندگی من 🙄کاربر خانوم   ۲۳ سالمہ ،این بگم ب عشقـ  ایمان ندارم   دلم یه همدم میخاست  ک همدمم مرد نبود ـاز همسرم متنفرم چون لیاقت منو نداشت ، اینو من نمیگم  و از خودم تعریف نمیکنم      این حرف های دیگرونہ چون از همسرم لطمہ خوردم  هم چیزم تباه شد ـ،،،  دیگه خونه پدرم ا رو نتخاب کردم  برای همیشہ    رو مهر طلاق ب شناسنامه ام بخوره دیگ  بریدم ـ باورم نمیشد کارم ب طلاق برسه هنوز  کار های   دادگاهیم انجام میدم طلاق نگرفتم    ،ولی کسی ازسرنوشت  خبر دار نیس  یہ  دختر ناز دارم  ک شب روزم با  دخترمہ  عاشق دخترمم و میبوسم  روے  دخترم را  یه موضو ع منو نارحت میکنه  همه میگن ببی فیس   چون   میگن بهت نمیخوره دخترت باشه 😬😐    چ خوبه   دخترم بزرگ بشه با هم درد دل کنیم  بعد مشکلات زندگیم عصبی شدم   ب شدت  خانوم مهربونی بودم  هنوزم هستم ولی فکر گذشته میاد سراغم روح روانم  داغون میشه   دلم میخاد بمیرم  این دعاے همیشگی منه    این متن هارو براے این نوشتم چون دیگردون میگن  بزاررامضات تا بشناسیمت منم احترام گزاشتم بهتون     این بگم  از رل و دوست پسررمتنفرم   ـ لطفا برای ارامشم  صلوات بفرس  ممنونم رفیقــ ❤ــــــــــــبعد شش ماه دوستان  اشتی کردم  انگار شوهرم منو دزدید  من راصی ب برگشت نبودم همین خستم زندگیم هنوز پاشیدس  حالم بد میشه   اون عنوان اولی از چند ماه پیشه ک خ نه بابا بودم ولی فعلا  تو یه اتاق سه در چهار  زندگی میکنم با شوهر   ک کلی منو دق میده دخترم گاهی از ترس چشمای خوشکلشو با دستاش میبنده  ک صحنه  دعوای مارو نبینه  شوهرم سگه تازه   سگ  بیابون شرف داره خدا نگه دار یه صل

بچه پروووو😂😂

میگه برو ببینم😂😂

تو نامزدی بهم گفته بود من شش تا بچه دوست دارم،جدیش نگرفته بودم🤣

مجردا یادتون باشه حتما از قبل به توافق برسین😂

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap

بچه چهارم!😍😂

مبارک باشه

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام
2706