2410
2553
عنوان

شوهر جنتلمن کی داره؟از لحاظ قیافه بعددد اخلاق....😁🤌

| مشاهده متن کامل بحث + 1209 بازدید | 88 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش برعکس بود

دقیقا 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
2720

هر کی دنبال خوشگلیه از آخر پا میخوره من یکی از دوستام فقط دنبال خوشگلی بود ازدواج کرد فهمید اخلاقش بده از خوشگلیشم سو استفاده میکرد دختر بازی میکرد الانم طلاق گرفتن

2714

شوهر من جنتلمه خوووشتیپ و خوش اخلاق فقط...

معلوم نیس کدوم گوریه بیاد خواستگاری بریم سر زندگیمون دوتایی بدبخت بشیم😂

درود به روح اعظم کائنات💖 چه زیبا گفت خیام:بد خواه کَسان هیچ به مقصد نرسد،یک بد نکند تا به خودش صد نرسد، من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من ، تو نیک نبینی و به من بد نرسد
بخدا همش تو خونه نشستم نمیاد بیصاحاب🤣🤣

من با همکار پدرم ازدواج کردم توعم یکم سعی کن ی عشوه ای چیزی بالاخره میشه دیگ😂

بالاخره یه کلمه تونست منو توصیف کنه !کلمه nyctophilia در دیکشنری پزشکی به معنی : عاشق تاریکی و شب. آرامش یافتن در تاریکی.
2706