2137
2106

بچه ها من مجردم ..اونایی که شوهر جنتلمن و خوشگل گیرشون اومده میشه بگن از کجااااا پیدا کردن؟🤣دلم میخاد شوهرم خشگل و جنتلمن طور باشه 😁🤭ترجیحا ام چشم رنگییی

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

شما آدمی نیستین ک بخواین از ادمای دیگ ایراد بگیرین و بگید چقد زشتی چقد فلانی و...شما آدمی نیستین ک بخواین این حرفو ب ی ادم دیگ بزنین چون همه ما ادمیم..در یک سطحیم و هیچکس نسبت ب یکی دیگ برتری نداره..پس وقتی یکیو مسخره میکنی و براش از الفاض و صفات بد استفاده میکنی برو خودتو نگاه کن ببین چی داری واسه ارائه..ادمای لول پایین خودشون در حدی نیستن ک با گفتن اینجور حرفا باعث میشن اروم شن و خودشو تخلیه کنن..وقتی لولت بالا باشه ب اون درک عقلی هم رسیدی ک بخوای دنیای کس دیگ ایو خورد کنی..ادمای لول بالا اینطورین نمیان کسیو خورد کنن..
2050

واس من قیافه و هیکل داره ولی پول و اخلاق نداره 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...
2183
کاش برعکس بود

دقیقا 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...