2726
عنوان

عزیزای دل یلدا بیاین...❤

| مشاهده متن کامل بحث + 7907 بازدید | 2344 پست

بچه ها 

ازم ناراحت نشین 

دلیل اینکه نمیزارم تاپیک بزنین اینه که نمیخوام ناراحت بشید🙂❤

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه بودیم با پسر داییم خیلی صمیمی بودیم 

جوری که من دیگه بهش میگفتم داداش 

کم کم فهمیدم که یه حسی دارم 

رو ظاهرم تیپم حساس شده بودم خیلی یه روز تو اینستا دیدم از دختر خالش خیلی عکس دو نفری میزارع شک کردم گذشت چند روز بعدش از دختر خالم که خیلی صمیمی بود با پسر داییم پرسیدم اونو دوست داره گفت آره خیلی وقته مگه نمی‌دونستی 

بدترین روز عمرم بود همون موقع داییم اینا اومدن وقتی دست داد باهام تعجب کرد گفت چرا اینقدر تو یخ شدی هیچی نگفتم اولش نمیدوستم در این حد دوسششش دارم که بخاطرش هر شب گریه بکنم غصه بخورم تا الان ما همیشه خونه مامانبزگم بعضی وقتا جمع میشیم مثلا دو هفته یه بار اینا کل هفته رو منتظر میشینم یا ببینمش ولی بگید چه دیدنی ؟ بی محلی از جانب اون تنها دلیل آشم اینه ما بزرگ شدیم زشته مثل قبل باشیم 

میشینه از دختر خالش تعریف می‌کنه آره موهاش خیلی لخته یا رفتارش و میگه دیوونم کرده یا میگه فاطی کاش موهات مثل (اسمشو نمیگم یه وقت بشناسنم ،دختز خاله من بوره همش می‌گه کاش موهات مثل ... بور بود ) یا مثلا برو موهاتو کراتین کن چون خیلی بلنده خیلی خپشگل میشه و اینا کلا ناراحتم می‌کنه 😞 سرش خیلی عذاب کشیدم و هنوزم دارم میکشم بخاطرش خیلیا مسخره ام کردن عذابم دادن خسته شدم سه بار خواستم خودمو بکشم افسردگی گرفتم ولی نتونستم برم پیش روانشناس چند وقت پیشم بابام همه چیو فهمید 

ولی همه اینا همه این ناراحتی پشت خنده و شوخی و شیطون بودن قایم شده 

ببخشید سرتونو درد آوردم گفتم یهویی بشه تو یه متن 🥲💔

میگم حالا ک اومدیم خونه جدید اون اتاق بزرگه مال من😂

To myself in the future: Standing in the hall of fame  And the world's gonna know your name🎈✨ سلام ساکنین نی نی سایت کبیر 🌺 من اینام👈 عشق کتاب و فیلم و آهنگ 🎶📚🎥 دانشجوی روانشناسی🧠  یه کی درامر و کیپاپر اونم از نوع آرمی💜گاهی بد اخلاق😑 گاهی الکی خوش😂 گاهی خیلی منطقی🤨 گاهی خیلی احساسی🤩 و بشددددت بلند پرواز😅 خلاصه که دوستتون دارم شدید به مدت خیلی مدید😍 هوامو داشته باشید😉
بچه بودیم با پسر داییم خیلی صمیمی بودیم  جوری که من دیگه بهش میگفتم داداش  کم کم ف ...

بهم میگن وقتی  دوست نداره چرا فراموشش نکردی 

به نظرتون آدم کسیو دوست داشته باشه میشه فراموش کرد ؟

فقط میتونم بگم این مدل دوست داشتن و سر هیچ‌کس نیاره 

@٩٨arsalan   بدو بیا عشقمم😍😘

ببخش نفسی امیر خونه بود نشد بیام

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی
بچه بودیم با پسر داییم خیلی صمیمی بودیم  جوری که من دیگه بهش میگفتم داداش  کم کم ف ...

سلام عاجی جونم یک کلمه بهت بگم نمی‌دونم داستانمو می‌دونی یا 

رررررریییییییییییددددددنننننن تو عشق فامیلی

2706