2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی! یه بار خانوم همسایه ما به خاطر اینکه بقیه بد پارک کرده بودن نتونست از پارکینگشون دربیاد. گیر کرده بود یه جایی که دیگه نه عقب می تونست بره نه جلو نه در ماشین باز میشد! این وسط بچه اش هم بنای جیغ و داد گذاشته بود. شوهرم خودش پیشنهاد داده بود کمک کنه و ماشینو به بدبختی درآورده بود. منم وقتی شنیدم خیلی خوشحال شدم که شوهرم انسانه.
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
خخخخخخخخخ عجب تاپیک مسخره ای زدی.یعنی این موضوع دغدغه توبود؟! مطمین باش اون اصلادرمورداین موضوع فکرم نمیکنم
هیــــــــــــــــــــــــس !!!یواشتر از عشقتون بگید !!!شاید کسی تنها باشه !!! اینقدر این باهم بودنتونو به رخ نکشید... قدرش را بدانید... دستانش را ببوسید... ساعتها نگاهش کنید... از دستش ندهید... برایش وقت بگذارید... از کنارش بودن 
2728
نه مثلا اینجا طوری که زنا نمیرن فروشگاه حالا من مرد همسایه رو کشیدم بیرون که بیاد ماشین منو از بحران در بیاره واسه خودم که عجیبه
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
خخخخخخخ یعنی خراب این دست فرمون خودمونما... لامصب مشت محکمیست بر دهان امریکا فکری نمی خواد بکنن چه اشکالی داره؟ هیچی
فقط یک چیز در زندگی به شمار می‌آید و آن، شادی‌ست؛ هیچ‌گاه نگذار کسی آن را از تو بگیرد.کریستین بوبن
واااااااااااااااااااااااااااااااااااا شما چرا اینجوری قضاوت میکنی اگه به نظر هر کسی تاپیکم مسخره س خواهشا بره بیرون برا من مهم بود که تاپیک زدم
واسه خودت عجیبه وگرنه چیز عجیبی نیست قطعا در مورد تو فکر بدی نخواهد کرد
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
آخه قضیه دست فرمون هم نیست کوچه طوریه که دو تا ماشین بزور جا میشن این دو تا ماشین هم درست بغل هم پارک کرده بودن اصلا اگه شوماخر هم بود نمیتونست رد بشه
بهش فکر نکن نهایتش می گه دست فرمونت بد بوده و رانندگی بلد نبودی فکرای دیگه نمی کنه چون خواسته غیرمنطقی که نداشتی ازش توی روز روشن وسط کوچه
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
اینجاش فکرمو مشغول کرده که بهش گفتم میشه ماشینو از اینجا در بیارین؟؟؟؟؟؟ آخه کی ماشین رو میده دست یه غریبه که من دادم
آره بابا ناراحت نباش فکرشو نکن. تازه اون مورد شوهرمو که گفتم فکر کن اول شوهرم کیف و گوشی شو داده بود به خانومه بعد بچه رو از پنجره ازش گرفته بود تا خانومه بتونه بره صندلی شاگرد بعد دوباره بچه رو داده بود بغلش خودش از پنجره رفته بود سوار صندلی راننده شده بود! دیگه از این بدتر که نمیشده؟
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2706