2726

امروز چهارشنبه ست هرکسی هر حاجتی داره برا سرورمون آقا امام رضا صلوات بفرسته    هرچند تا ک دوس دارین بفرستین 

امام رضا شفیعتون  انشالا حاجت روا بشین ❤

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من الان هیچی نمیخوام فقط از خدا و امام رضا میخوام جواب سونوگرافیم  بچه م اون چیزی نباشه که نوشته 😭😭

لطفا برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ♥️1400/9/10 دخترم به دنيا اومد 😍 1400/9/19 آسموني شد 😭🖤 خدا جونم آخه چرا انقدر زود دخترمو بردي پيش خودت؟ من مامان خوبي نبودم براش؟ آخه خدا جون ٩ روز خيلي كم بود واسه ديدن اون صورت نازش واسه بغل كردنش واسه گرفتن دستاي كوچيكش😭 خدا جونم تو رو به بزرگيت قسم به دل شكسته م يه نگاهي بنداز یه نی نی سالم و صالح بهم هدیه بده خودت میدونی حالم چقدر بده با هدیه ت حالمو خوب کن خدا جونم ایشالله ماه بعد بیام نی نی سایت و بگم منم بچه دار شدم و ۹ ماه بعدش هم بیام بگم خدا رو شکر نی نی جونم صحیح و سالمه 🤲♥️

یا امام رضا پدرو مادرم وشفا بده 

کمکم کن یه تشک زخم بستر بتونم جور کنم واسه بابام

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

یا امام رضاا حامی دردام باااش حامی بدبختیم باش مال نمیخوام مرهم میخوام بنده های خداا شکستنم بد شکستنم

واسطعه شو بین من وخداا تا آرامش بهم بده رهام کنه از غم وشکنجه اطرافیانم

ودلت مرگ میخواهدومرگ هی ناز کند.    تو زندگیم بزرگتررررین خطایی که کردم عمل جراحی بینی خیلی حالم بده   از نظر روحی وروانی نتیجه عمل وحشتناک  
یا امام رضاا حامی دردام باااش حامی بدبختیم باش مال نمیخوام مرهم میخوام بنده های خداا شکستنم بد شکستن ...

امام رضا خودش کمکتون میکنه نگران نباشین 05148888

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 
2706