2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من تازه یه رژ گرفتم ۲۰۰ تمن پولشو دادم ایتالیاییه، الان چراغو خاموش کردم بعدا بگو عکس میگیرم میفرستم برات، با اینکه کلی جنسش خوبه بازم از پوسته شدن لب جلوگیری نمیکنه..

من برا لبم ماسک لب میزنم و لبلو خوب میشه

2728
من تازه یه رژ گرفتم ۲۰۰ تمن پولشو دادم ایتالیاییه، الان چراغو خاموش کردم بعدا بگو عکس میگیرم میفرستم ...

رژ گلدن رز بزن اصلا پوسته نمیکنه

ولی منظور اسی رژ نبود

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
وای اره گلدن رز دارم میگرفتم ۴۰ تمن ۵۰ تمن مدادیشو، عالیه، ولی بازم پوسته شدنشو کامل از بین نمیبره، ...

چون باید به لب رسیدگی شه در کل خشک میشه پوسته میزنه.. بالم لب بزن. لابلو

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣