2737
2734
عنوان

عمل صفرا

285 بازدید | 33 پست

سلام دوستان اینجا کسی به روش لاپاراسکوپی عمل صفرا داشته؟درد داشت؟نقاهتتون چه قدر بود؟بیمارستان چه قدر بودین؟شنبه عمل دارم عجیب میترسم

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰

کسی نبود؟ای بابا

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
درد که داره.بعد عمل خوب طبیعیه.من شنیدم بعدش تو غذاهای که میخوری باید دقت کنی.بعد عمل هم تقویت کن خو ...

واقعا😭😭😭

مامانم عمل کردولی نه بااین روش 

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
خیلی راحته.یه شب بیمارستان بعداز یه هفته هم تقریباراه افتادم

یه هفته من فکر کردم فرداش میتونم همه کار بکنم درد نداشتین؟

مامانم عمل کردولی نه بااین روش 

به من گفت با لیزر گلم 

2738

مامانم عمل کرده بود یه هفته استراحت کرد. من خودم چند وقت پیش تخمدانم رو لاپاراسکوپی کردم خوب بود عملش خیلی کمتر از چیزی که فکر میکردم درد داشت

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
مامانم عمل کرده بود یه هفته استراحت کرد. من خودم چند وقت پیش تخمدانم رو لاپاراسکوپی کردم خوب بود عمل ...

خب خداروشکر عزیزم من کلا فوبیا اتاق عمل دارم بیهوش بودین؟

خب خداروشکر عزیزم من کلا فوبیا اتاق عمل دارم بیهوش بودین؟

اره عزیزم بیهوشی کامل

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
واسه سلامتی خو دختر خوب.باید انجام بدی دیگه.باز بستگی به بدنت داره.

من که همه چی بدنم کم داره فقط آت آشغال داره همه مدل بلا سرم اومده

2706