2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانوما

منم زخم رحم دارم و عفونت شدشد

چندين دوره دارو مصرف كردم چند روز خوب ميشدم و دوباره شروع ميشه

موقع نزديكي خيلي درد دارم جوري كه نميتونم تحمل كنم

الان يك هفته اس دارم مخلوط عسل و آلوئورا ميزنم با اپليكاتور خيلي بهترم و واقعا تاثيرش ميبينم 

اميدوارم تا آخر دو هفته كامل خوب شم

2728
2738
سلام دوستان عزیزم. من از سال 91 که دچار زگیل تناسلی شدم درگیر دکتر زنان هستم و تقریبا تمام دکترهای خ ...

سلام عزیزم پیشنهادم به شما اینه که یک نسخه پیش خانم دکتر مسگرپور طوسی برو ان شالله که خوب میشی،اگه به دکترای طب سنتی سنتی هم اعتقاد داری که دکتر طبیب تو مجتمع پزشکی ثامن میشینه اونو که خیلیییییی تعریف کارشونو شنیدم،ان شالله که رفع میشه

سلام دوستان . من سال پیش زخم داشتم شدید بود چند دوره پوماد مصرف کردم که اسفند دکتر گفت خوب شدی .ماه پیش رفتم پاپ اسمیر تا ان شاءالله اقدان کنم برا بارداری اونم ک گفت زخم داری خفیفه . خسته شدم بخدا همش میگم از اسفند تا الان چطور برگشت ؟! 

الان بازم پوماد مصرف میکنم . من پریودام همیشع ۲۸ ۲۹ میشه . دیروز ک ۲۵ بود خونریزی داشتم . موندم پریود شدم یا چون از اپلیکاتور استفاده کردم باعث شده زخمم خون بیاد ؟ من میخام این ماه اقدام کنم با زخم نمیشع ؟؟ 😭😭😭😭

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!
سلام دوستان . من سال پیش زخم داشتم شدید بود چند دوره پوماد مصرف کردم که اسفند دکتر گفت خوب شدی .ماه ...

زخم مانع بارداری هست

اول اونو  درمان کن بعدم خونریزیت زیاده پریود شدی حتما 

2706