2204
2217

من این ماه نشدم

ب نظرتون چرا

مجردم

خیلی نگرانم

اصلا هم تنها نیستم بالاتر از همه خدا رو دارم بعد هم خانوادمو🙂 فقط وقتی داشتم ثبت نام میکردم خیلی عصبانی بودم و این اسمو گذاشتم😐😂دیگه هم نمیشه عوضش کرد🥴                                                                            ❌❌❌❌❌❌        ❌❌❌❌❌                             آقای به ظاهر محترمی که درخواست دوستی میدی🤮 الکی خودتو سبک نکن چون قبول نمیکنم شاید تو خیلی از تاپیکام بگم که سینگلم اما تنهایی رو ب هرز پریدن ترجیح میدم 😏😏😏           

اگه تو روز همش خسته‌ای، کربوهیدرات کم می‌خوری. ما کربوهیدرات غذات رو برات می‌شماریم تا بتونی انرژی روزت رو تامین کنی!

2240
من این ماه نشدم ب نظرتون چرا مجردم خیلی نگرانم

احتمالا کیسته،خواهرشوهرم ی هفته عقب انداخت دردزیرشکمم داشت سونو دادکیست داشت بادارو یه هفته بعدش پریودداشت

احتمالا کیسته،خواهرشوهرم ی هفته عقب انداخت دردزیرشکمم داشت سونو دادکیست داشت بادارو یه هفته بعدش پری ...

چ خوب دعا کن منم بشم

اصلا هم تنها نیستم بالاتر از همه خدا رو دارم بعد هم خانوادمو🙂 فقط وقتی داشتم ثبت نام میکردم خیلی عصبانی بودم و این اسمو گذاشتم😐😂دیگه هم نمیشه عوضش کرد🥴                                                                            ❌❌❌❌❌❌        ❌❌❌❌❌                             آقای به ظاهر محترمی که درخواست دوستی میدی🤮 الکی خودتو سبک نکن چون قبول نمیکنم شاید تو خیلی از تاپیکام بگم که سینگلم اما تنهایی رو ب هرز پریدن ترجیح میدم 😏😏😏