2733
2734
عنوان

دکتر رزاقی

176 بازدید | 7 پست

دکتر رزاقی بهترین دکتر زنان برای سقط 

بهتون پیشنهاد میکنم 

تعداد رای : 1
نظرسنجی
ویزیت شدم و الان باردارم
0
0%
در حال درمان پیششون هستم
0
0%
منتظرم برم پیششون ویزیت بشم
1
100%

من منتظرم باز نوبت بده برم پیشش

برای گم شدن همیشه نباید  توی کوچه پس کوچه های غربت باشی گاهی وقت ها توی اتاق خودت! میان تک تک خاطراتت گم میشی! اون وقت باید خیلی به عقب برگردی  تا خودت رو پیدا کنی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من بالاخره وقت گرفتمو  ویزیت شدم . 

هر دفعه برای گرفتن وقت باید حداقل 300 تا 500 مرتبه بدون دروغ زنگ بزنی و بزنی رو ردیال گوشی تا بگیره 

ولی  احساس کردم اصلا تمرکز نداره و هر دفعه یک نظری در مورد من میداد . 

البته دکتر با سوادی هست ولی

به هیچ وجه از شرایط پاسخ گویی خودش و منشی مطبش راضی نیستم . 

به هیچ وج دکتری نیست که اگر بیمار جایی به مشکل بخوره بتونه دکتر رو پیداکنه و سوالش رو بپرسه . و تجربه اطرافیان ثابت کرده که این جور پزشک ها آدم رو به مشکل میندازن . 

مخصوصا بیماری که قراره ivf بشه و شرایط حساسی داره و ممکنه کلی سوال براش پیش بیاد زمان استفاده از داروها . 

ولی اصلا پاسخ گو نیستن . 

مطب هم که همیشه اشغاله و اگر منشی جواب بدن باز هم وصل نمیکنه حتی به دستیار دکتر که سوالت رو پاسخ بده . یا اصلا خودش بپرسه و جواب بده . 

ما حتی جلوی مطب هم رفتیم و سوال داشتیم در مورد نحوه مصرف داروها ولی جواب نداد و گفت باید ویزیت بدی که سوالت رو جواب دم .

من واقعا بدم اومد و دیگه ادامه نمیدم با دکتر رزاقی .

این تیپ پزشک ها هستن که دیر و زود میرسن پیش بیمار و خدای نکرده مادر و بچه رو به خطر میندازن و با یک غذر خواهی میخوان تمام کن قضیه رو .   

خدایا سپاسگذارم
2738