2733
2734

لابد خیلیاتون شنیدین که بروکلی برای دفع کیست خوبه، اما میدونین طرز مصرف درستش چطوریه؟بیایید بگم براتون

«لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۲۰۰- ۲۵۰ گرم بروکلی تازه ازونا که سبز تیره هست رو داخل نیم لیتر اب در حال جوش بندازین ، با شعله ملایم و ظرف در بسته بذارین شش دیقه بجوشه،بعد از شش دیقه از روی اجاق بردارین و درشو باز بذارین تا ولرم شه، نصف اونو بیست دیقه قبل صبحانه به صورت ناشتا، و نصف دیگشم بیس دیگه قبل ناهار با حالت گرسنه باید باشین ابش رو بخورین ، به مدت ۲۱ روز هر روز تازه مصرف کنین ،بروکلی هاییم که پختن و هم میتونین بخورین ولی اجباری نیست، بعد ۲۱ روز هر هرازچندگاهی درست کنین بخورین باز

خب مگه دارو خیلی بده؟چند ورق قرص میخوری کیست دفع میشه دیگه

قطعا هیچ دارویی بی عوارض نیست اونم از نوع هورمونیش

2738
قرص ارزون تر درمیادا

بله ولی عوارضش بیشتره، دیگه من اینو شنیده بودم و خودم امتحان کردم جواب داد کیست سه سانتی داشتم، البته قبل از ۲۱ روز دفع‌ شد، خواستم به شمام بگم دیگه دوس داشتین امتحان کنید نداشتینم اجبار نیست گلم

قرص ایرانی حالت تهوع و ... میاره.ولی با کلم هیچ عوارضی نداره من خودمم کلم بروکلی خوردم واسه کیستم ی ...

من خودم اصلا قرص نمیتونم بخورم مدام درد پریودی و لکه بینی دارم

قرص ایرانی حالت تهوع و ... میاره.ولی با کلم هیچ عوارضی نداره من خودمم کلم بروکلی خوردم واسه کیستم ی ...

قرص خارجیش عوارضش کمتره؟من ب ایرانیش حساسیت شدید دارم کیستم تند تند تشکیل میشه واسم😭😭😭

وقتی دفع شد فهمیدی؟؟

اره موقع پریود رو پد دیدم، شبیه یه پوسته نازک سفید، بعدا که رفتم سونو گفت کیستت رفع شده

2706