2737
2734
درسته ولی یکی خودش میخواد اونی نباشه که خانوادش هستن

من دیگه اون چیزی که مامانم هست نمیخوا باشم چون اون شورشو تو خشک مذهبی بودن در اوردع میخوام فرار کنم یاز تقصیر اونع

چ خبره کاش قانون جلو شو میگرفت من ۱۳ سالگی عروسک بازی میکردم

نمیگیره اگه میگرفت نمیذاشت عقد کنیم 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی اگه فکر کنیم مقصر فقط خونوادمونن باعث میشه فکر کنیم ما نمیتونیم درستش کنیم پری روز ی کتاب میخوندم 

میگفت قبول اینکه تو مقصر بخشی از وضعیت الان هستی بهت این قدرتو میده ایندت رو تغییر بدی 

ولی واقعا سخته.خیلی سخته با وجود وضعیت سختی که داری درست رفتار کنی 

ادم بزرگی شدن کار اسونی نیست

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
2728
شاید تو خونه کمبود که میرن با دوست بد. خانواده باید یاد بده با کی باشی

اصلا امکان نداره خانواده بتونه یاد بده به بچه که با کی باید بگردی 

چون تو اون سن بچه فکر‌میکنه مادر و پدر دارن محدودش میکنن، منعش میکنن، بدتر لج‌میکنه (مگه خود ماها نبودیم؟ مادر پدرمون میگفتن برو‌راست، ما از لج‌اونا میرفتیم چپ) 

پس همه چی ربط به پدر و مادر نداره 

مدرسه 

دوست 

جامعه ای که تووش زندگی میکنی

و..... 

همشون تاثیر دارن رو‌رفتار بچه

2738
با زبون خوش و بیش از حد شوزشو در نیاوردن مهما

اصلا تو یه سنی بچه ها فکر‌میکنن مادر پدر درکشون نمیکنن، نمیفهمنشون چون از نسل قدیمن 

فکر میکنن افکارشون قدیمیه و میخوان تحمیل کنن 

هر چقدر هم که با زبون خوش و با نوین ترین متد های تربیتی پیش بری بازم تو یه بازه سنی این مشکلات بین بچه ها و والدینشون هست 

میخوام بگم درسته مادر پدر خیلی تاثیر دارن رو شکل گیری شخصیت بچه هاشون ولی خود بچه هم مهمه که از اونا تاثیر بگیره یا نگیره