2733
2734

امکان داره موافقا و مخالفا بیان دلیل نظراتشون رو بگن؟

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               
همسر من خوندن ارشد دارن و راضی

کجا درس خوندن و کجا مشغول کار هستن؟

عذر میخوام عزیزم این سوال رو میپرسم 

پارتی داشتن یا خودشون شغلی ایجاد کردن؟

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو ایران بازارکار نداره مگر اینکه اخرش استاد یا معلم بشی

اما تو خارج مخصوصا کانادا این رشته های علوم پایه خیلی پرکشش هست. اگر قصدتون مهاجرته و درس خونید ؛ رشته خوبیه

چی بگم که سکوت بهتره...
2728
کجا درس خوندن و کجا مشغول کار هستن؟ عذر میخوام عزیزم این سوال رو میپرسم  پارتی داشتن یا خودشو ...

تهران 

البته اینو بگم کارشناسی رو ازاد خونده بودن اهواز

شرکت نفت مشغوله 

پارتی ک خب قطعا تاثیر داره اما ازمونم داده بودن

بالاخره یه کلمه تونست منو توصیف کنه !کلمه nyctophilia در دیکشنری پزشکی به معنی : عاشق تاریکی و شب. آرامش یافتن در تاریکی.
تهران  البته اینو بگم کارشناسی رو ازاد خونده بودن اهواز شرکت نفت مشغوله  پارتی ک خب قطع ...

ممنونم عزیزم که شرکت کردی😊

من ارشدش رو دارم نمیدونم ادامه بدم یا نه

ممنونم عزیزم که شرکت کردی😊 من ارشدش رو دارم نمیدونم ادامه بدم یا نه

خواهش میکنم 

همسر من علاقههههه شدیدییییییی داره میخاد حتما سال دیگ شرکت کنه اگ شمام علاقه داری چرا ک ن

بالاخره یه کلمه تونست منو توصیف کنه !کلمه nyctophilia در دیکشنری پزشکی به معنی : عاشق تاریکی و شب. آرامش یافتن در تاریکی.
ممنونم عزیزم که شرکت کردی😊 من ارشدش رو دارم نمیدونم ادامه بدم یا نه

عزیزم درسا ب چ صورته سختیش؟

پیج  nazanin_chemist

پیشنهاد میکنم حتما لایو اخرشونو ببینین بدردتون میخوره

یک قلب فقط واست میتپه اونم قلب خودتِ🖤✈️< ی دیوونه ی آروم>
2738
خواهش میکنم  همسر من علاقههههه شدیدییییییی داره میخاد حتما سال دیگ شرکت کنه اگ شمام علاقه داری ...

ممنونم گلم امیدوارم موفق باشن🌺

عزیزم درسا ب چ صورته سختیش؟ پیج  nazanin_chemist پیشنهاد میکنم حتما لایو اخرشونو ببینین بدردت ...

شما لیسانس داری؟

نه تازه میخوام واردش بشم با دو سال تاخیر

عزیزم

ورودی جدید هستین

تبریک میگم

والا درساش سخت هستن اگه واقعا معدل برات مهمه باید بخونی

کلا درسای علوم پایه سختن

در مورد دانشگاه بستگی به هدفتون داده اگه میخوای استخدام جایی مث آموزش پرورش بشی  آزاد و دولتی خیلی فرق نداره

ولی خوب کلا مدرک دولتی معتبر تر از آزاده

عزیزم ورودی جدید هستین تبریک میگم والا درساش سخت هستن اگه واقعا معدل برات مهمه باید بخونی کلا در ...

اهان ممنونم

راستش خانواده خیلی مخالفن میگن تهش هیچی نمیشی بخون برا پزشکی

یک قلب فقط واست میتپه اونم قلب خودتِ🖤✈️< ی دیوونه ی آروم>
اهان ممنونم راستش خانواده خیلی مخالفن میگن تهش هیچی نمیشی بخون برا پزشکی

اگه نمیتونی پشت کنکور نمون

ولی اگه میتونی ی پیرا قبول شی از شیمی بهتره

2706