2733
2734

من امروز نی نیمو برا اولین بار تنهایی بردم حموم. حدود یک ماهشه. بعد من تو حموم هول شدم، سردش شد باید تند تند روش آب میریختم که بدنش سرد نشه، خلاصه خوبم نشستمش اوردمش بیرون. ولی میلرزید بچم😥 اوردم یه پتوی بزرگ پیچیدم گرم که شد لباس تنش کردم. حالا میخام ببینم شما تجربه ای دارین؟ نی نی انقدی چجوریه سرماخوردگیش...

چند بار عصری عطسه کرد، دلم میخاست بمیرم براش... 

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انشاءالله که سرما نخورده

فقط حواست باشه تب کرد قطره استامینوفن بهش بدی

خودت هم از این دمکردنیای سرماخوردگی بخور تو شیرت میره برا اونم خوبه

از این ببعد هم قبلش آب رو باز کن هوای حموم یکم بخار بگیره بعد فنقل خان رو ببر حموم

عزیزم، نازی، نترس

ولی همیشه از قبل لگن رو پر از آب گرم کن. امشب هم یه کم گرم نگهش دار.

ای میهن، ای انبوه اندوهان دیرین / ای چون دل من، ای خموش گریه آگین/ در پرده های اشک پنهان، کرده بالین/ ای میهن، ای داد/ از آشیانت بوی خون می‌آورد باد...
2738

البته پوست بچه خیلی حساسه، آب نباید هم زیاد گرم باشه، ولی فضای حموم رو حتماً گرم کن.

ای میهن، ای انبوه اندوهان دیرین / ای چون دل من، ای خموش گریه آگین/ در پرده های اشک پنهان، کرده بالین/ ای میهن، ای داد/ از آشیانت بوی خون می‌آورد باد...
عزیز دوش باز میزاشتی یه تشت زیرش خودتم با لباس مینشتی کف حموم قشنگ میشتی رو پات بهشا و از تو تشت اب ...

اره به خدا قبلش هزار جور فکر کرده بود که چجوری بچه رو باید برد حموم، حتی قبل بارداریم. نمیدونم امروز چرا اینطوری کردم🤦‍♀️

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉
نه شایدم باید گرم تر میبود، ولی دیدی ادم بدنش خیس میشه سردش میشه؟ اونطوری شد... 

روغن بادام شیرین خیلی آروم به ملاجش و پیشونیش و اینا بزن خدایی نکرده اگرم به خواد سرما بخوره برطرف میشه عطسه هم‌که بچه ها که تازه دنیا میان زیاد عطسه میکنن ولی روغن بادوم بزن حتما من تا بچم یکم حس میکردم‌میخواد سرما بخوره میزدم 

💖
2706