2410
2553
عنوان

خیلی امشب دلم شکست

1629 بازدید | 73 پست

امشب با کلی ذوق یه پیرهن کوتاه پوشیدم خوشگل و مرتب و ارایش کرده هی برا شوهرم خودم رو ناز کردم دریغ از یه نگاه اینقد گفتم عزیزم عشقم همیشه بهش میگم اون میگه استخونی حرف نزن میخوام بکارم برسم بعضی وقتا شوخی منم شوخی میکنم وقتی جدی میگه جگرم اتیش میگیره شب پیشش خوابیدم میگم عشقم دوست دارم شبا بغلم کنی میگه چندشم میشه لاغری 

خسته شدم تازه خیلیلم مادریه دیوونه شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بهش اهمیت نده دیگ خودش پشیمون میشه

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

😐

چرا آخه

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
2714

خودتو ناراحت نکن حرفش خیلی بد بود نباید میگفت 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

چندشش میشه ،😏عجب ...دیگه اینکارو نکن ....نمی‌دونم چرا یه سری از آقایون نمی‌فهمن که با یه سری حرفاشون دل خانما میشکنه

قله سابقم 🥰.....فکر می‌کنی که ضعیفی؟                             تو باسخت ترین لحظات زندگیت بدون اینکه حتی به پدرومادرت بگی روبه رو شدی !!
2706