2194
2106
عنوان

خیلی امشب دلم شکست

932 بازدید | 73 پست

امشب با کلی ذوق یه پیرهن کوتاه پوشیدم خوشگل و مرتب و ارایش کرده هی برا شوهرم خودم رو ناز کردم دریغ از یه نگاه اینقد گفتم عزیزم عشقم همیشه بهش میگم اون میگه استخونی حرف نزن میخوام بکارم برسم بعضی وقتا شوخی منم شوخی میکنم وقتی جدی میگه جگرم اتیش میگیره شب پیشش خوابیدم میگم عشقم دوست دارم شبا بغلم کنی میگه چندشم میشه لاغری 

خسته شدم تازه خیلیلم مادریه دیوونه شدم

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

بهش اهمیت نده دیگ خودش پشیمون میشه

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

خودتو ناراحت نکن حرفش خیلی بد بود نباید میگفت 

مگه  میشه اون تابستونا تو روستا مادربزرگم که شبا باصدای رودخونه و صداهایی که وقتی شب میشد تازه متوجهشون میشدم و سقف بالا سرمون که آسمون پر ستاره بودتو ایوون رو تخت میخوابیدیم فراموش کنم این روزا نیستن که به یاد می‌مونن بلکه لحظه ها هستن 

واااا

الهی برا دلت ...‌

خدا اینجور مردا رو لعنت ،دوستان لعنت  ،تکرار میکنم لعنت کنه

من بعد از ۷ سال جدا شدم ...،یه دختر که با آرزوهای زیادی ازدواج کرد و امیدوار بود خوشبخت میشع  ، که کنار مردی که دوستش داره زندگی میکنه با دخترشون و با همه سختیا بخاطر دخترشون میجگنداما ،،،نشد ک بشه ،انقدر خیانت کرد و خیانت کرد و کتکم زد و بیچارگی و بدبختی بهم داد که بریدم از همه چی و قید همه چیو زدم و خودمو کشیدم بیرون با دخترم ...اونم خیلی تلاش کرد تغییر کنه اما تو ذاتش بود و نتونست روز آخر بهم یه جمله گفت:من نه میتونم از تو بگذرم نه از هوس که متاسفانه از من گذشت ...دخترم سه سالو نیمشه و پیش منه...از همه چیم گذشتم تا بتونم ب آرامش برسم اما بازم نشد که بشه و مشکلات بزرگتر اومدن سر راهم ...خداروشکر بازم...دوستان من خیلی دوستون دارم مث اعضای خانواده م هستین خواهش میکنم دعام کنید از ته دلتون که ب آرامش برسم مشکلات لعنتیم ولم کنن ...اسمم مهساست .انشاءالله یه روزی این امضا رو تغییر میدم و مینویسم دیدین بالاخره شد❤🤲
2165

چندشش میشه ،😏عجب ...دیگه اینکارو نکن ....نمی‌دونم چرا یه سری از آقایون نمی‌فهمن که با یه سری حرفاشون دل خانما میشکنه

قله سابقم 🤗لطفا برای حاجتم صلوات بفرست... منم برای شما و سلامتی شما آیت الکرسی میخونم ...یه دنیا ممنون،💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
2183

کور بود از اول ندید؟ 

بگو همینی ک هس نکشیموووون راکی

نمیدونممممم بَرااااااااااا چییییییی.... با طُ خوبع همه چییییییییی❤❤❤❤❤👨‍👩‍👧‍👧😍😍😍😍❤❤❤❤🌻🍸🧿🧿🧿

عزیزم کمتر محلش کن وقتی ازت عیب میگیره تو هم عیبای ظاهری شو بگو 

کاربری چهارم                          هفده سال پیش بین خرید گوشی لمسی که تازه مد شده بودو تختخواب من تخت خوابو انتخاب کردم چون دلم زندگی و عشق و دوست داشتن میخواست ،نه کامپیوترو دوست داشتم نه گوشی نه بلوتوث نه کلیپ نه عکس نه فیلم ، من مجازی رو نمیخواستم من واقعیتو با خوبیها دوست داشتم چون احساسی و واابسته بودم اما ده سال بعد بالاخره دوتایی با چه شوقی گوشی خریدیم، با اومدن تلگرام ، واتساپ و اینستاااااا تو  باخیانتات ذاته واقعیتو نشون دادی، حس کردم ، باور کردم بعد ازون سرو صدا ها و دعواهایه شدید  تحقیر شدم  خورد شدم، حس کردم بازی خوردم، بچه رو وسیله زجرکش کردن من کردی  به خاطر بچم باید شاد بودم و میخندیدم و زندگی میکردم دو سال طول کشید تا سرپا شدم  اما شما رو از توی خونه ی دلم و قلبم انداختم بیرون، گذشت تا امروز من زنی شدم مستقل محکم و قوی ،سخت بود اما تونستم ، همه ی برنامه هایه موبایلو یاد گرفتم اما درست ازش استفاده میکنم به شما بارها گفته ام برو همه ی پولها و اموال را هم  بردار فقط برو بزار یه صبح که بلند میشم شمارو نبینم و از ته دل دوباره بخندم مگر چند بار زندگی میکنم اما شما مرا رها نمیکنی باشه این نیز بگذرد، میدانم گوشیم راپنهانی برمیداری حرفایه دلم را میخوانی پس بخون شما جوونیه منو به لجن کشیدین قطعا اگر عمرمن به این دنیا باشد پیری شما را به لجن خواهم کشید ، اما بدون شاید هیچ کس به اندازه ی من از اومدن فضایه مجازی خوش حال نیست  زندگی را به کامم زهر مار کردی  اما بهتر ازین بود که تو پیری میفهمیدم بهم خیانت کردی و اتش میگرفتم و کاری از دستم بر نمیامد پس خدایا بازم شکرت الان حداقل احساسم بزرگ ترین سرمایه ام را خرجت نمی کنم ارزوی بوسیدن و دوست داشتنت را تا ابد به دلت خواهم گذاشت 💏 💑  خانومی که امضامو میخونی من راز دلمو فقط برا این نوشتم که گذشتم  یادم نره و از یه سوراخ ده بار گزیده نشم ،پس ممنون میشم که به خاطر امضام منو لایک نکنین و سوال نپرسین چون دوست ندارم هر روز برام یاداوری بشه🌹

اگه در مورد موضوعات دیگه(مثلا مالی) بحثی داشتین خیلی جدی بشینید اون مسائل رو حل کنید

شاید از جای دیگه ناراحت است و داره خودش رو توی این ابراز علاقه ها نشون میده

در تلاش برای بهتر شدن💫