2137
2106

خیلی هنوزنچیدم ولی

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

اره دوسدارم😍

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤
2166

خونمون رو دوست ندارم چون کوچیکه یکم. دلم میخواد کلا عوض بشه

زندگی خاطره امدن و رفتن هاست....                           خواهی نشوی همرنگ رسوای جماعت شو..❤️ ‌‌‌‌‌‌‌‌

دوس دارم سالی یکبار همشونو عوض کنم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2165

راستش به هیچ وجه 

مادرم اصرار داره خونتمونو چون قدیمی شده عوض کنیم 

ولی واقعا نمیخوام از خونه ای که توش به دنیا اومدم و بهترین و بدترین خاطراتم را درش گذروندم رو ترک کنم 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊
2183

همه چی عالیه فقط دوس دارم پردا هام عوض کنم مخمل طوسی بگیرم جون مامانم رفته ترک طلایی خریده

یه ماشین ظرف شویی هم بخرم کمد دیواری هم بزنم و تمام

هدفم این روزا لاغر شدنه وزن اولیه 80 کیلو یک آبان 1400....
2191