2726
عنوان

چرا مامانم اینجوریه

271 بازدید | 16 پست

همیشه بین منو برادرم تبعیض قائل میشه

امروز صبح ساعت ۶ و ۷ بیدار شده رفته داداشمو صدا کرده که پاشو برو مدرسه اونم گفته دبیرستان از فردا باید بریم بعد نکرد بیاد منم صدا کنه

دوتا از کلاسام خواب موندم

اینم بگم که من راهنمایی هستم (هم من هم داداشم محصل هستیم)

تا ساعت ۱۰ که اومد تو اتاق تازه درو کوبید به هم و من بیدار شدم بعد همون موقع گفت راستی تو کلاس نداری😑

خودم گوشیمو رو آلارم گذاشته بودم اما صداش کم بود بیدار نشدم

هیچی بعد همون موقع هم سه تا تخم مرغ گذاشته بپزه که داداشم پاشه بخوره اونم که پا نشد

حالا تو قابلمه بودن نگاشون میکنه و به من میگه صب اینارو پختم گفتم پاشی باهم بخوریم،منم رک بهش گفتم آره حتما دیدم اومدی بیدارم کردی

یعنی قشنگ منو احمق فرض کرد

همیشه عادت داره جلو بقیه منو خراب کنه

بخدا دور و برنامه همه میگن من خیلی خوبم

شما منو نمیشناسید که بخوام الکی تعریف کنم پس فقط میخوام ببینم باید چیکار کنم

همیشه بهش میگم خب نگو و فلان و زیربار نمیره

حساس نشو

تامیک پر بازدیدو بخونی میری دور سر مادرت میگردی

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حساس نشو تامیک پر بازدیدو بخونی میری دور سر مادرت میگردی

من همین الانم دورسرش میگردم ولی واقعا خسته شدم.همیشه همینجوریه این ماجرا واسه امروز بود واسه همین اینو تعریف کردم 

خیلی چیزای دیگه هم هست

واقعا حالم بده

مامان منم خیلی رومخمه. خاهر بزرگمو بیشتر از من دوس داره. 

مث مامان من

من روبروشم دارم میخونم واس کنکورهیییچ نمیگه.اجی بزرگم ک شهردیگس متاهله هی میگه خدایاپزشکی قبول شه😐😐😐

خدایا من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن...💕♥️

میدونی مشکلش کجاست اونایی که فرق میزارن زمانی متوجه میشن که کاری دستشون نداری یه مورد دیدم از اطرافیان

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

مامان منم داداشمو بیشتر دوست داره و من دیگه کنار اومدم کاریش نمیشه کرد فقط روح روانت خراب میشه بیخیال باش

تو کتاب کیمیاگر بطورِ یقین نوشته:«آنچه قسمتِ  توست، از کنارت نخواهد گذشت. »واسه چیزی که از دست رفته غصه نخورید، یا برمیگرده یا اگه نمیرفت فقط باعث آسیب رسیدن بهتون میشد...! 🌱�         میشه واسه مشکلم یه صلوات بفرستید🥺🥰
متوجه شدم میشه یبار دیگه بگی عزیزم

عزیزم منظورم اینه که الان خودشون نمیفهمن دارن فرق میزارن زمانی میفهمن که سودی به حال شما نداره  

چاره ای نیست خودت رو بزن به بی خیالی

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
دقیقاااااا داداشم همه چی بهش میگه و من ن

همینه دیگه 

خیلی ناراحت میشم ولی کاری از دستم برنمیاد  وقتی هر کاری کنم بازم اونو بیشتر دوست داره دیگه واقعا نمیشه کاری کرد حتی این موضوع رو هم قبول ندارن که فرق میزارن

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
2706