2726
عنوان

از امام حسین تا حالا چ حاجتی گرفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 899 بازدید | 58 پست
چ عالیی عزیزم خودت پاک بودی خدام همچین همسری سر راهت قرار داده😊😊

اره گلم  خودم   قبل  همسرم  ی دوس پسر داشم ولی  رابطه پاکی بودی . ی تفر دیگ  بکارتمو گرفته بود. ولی خدا هییییلیییی مهربونه خیلی .   تازه بیماری نادر  ژنتیکی موستی دارم  نمیتونم  مامان شم ولی همسرم  عاشقمه. بچه ام میخایم  تخمک  بگیرم.  ولی تتها  ارزوم اینه  برادرم خوبه  بشه  براش دعا  کتید. منم  برا شما  ایتلکرسبی میخونم  

قربونش برم کاش اللن هم شفای دخترمو بده سرطان داره براش دعا کنین طفل معصوممو ،اسمش معصومه هستشش سالشع

ان شاءالله به زودی زود خوب میشه

به حضرت رقیه توسل کن قربونش برم

برای فرج زیاد دعا کن که کارگشاست

نیت هزارتا عجل لولیک الفرج به حق زینب کن 

واز ته دل بگو

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از خدا خاسم  بهج داده. من تو حادثه ای بهم  تحاوز شده  بود.  ولی بی گناه بودم. &n ...

چقدر خوشحال شدم پستت رو دیدم عزیزم 

خدا همسرتو برات حفظ کنه 

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود
2728
دخترم اللن خوب نیست براش دعا کنین معصومه هست اسمش 💔💔❤️

ان شاءالله به حق حضرت رقیه به زودی خوب میشه

قربونشون برم امسال حضرت رقیه خیلی ها رو راهی کربلا کرد

اشکم درومد . آره واقعا درست میگی . 😢 زندگی بدون این بزرگواران معنی نداره گرچه من وصله ناجورم و اون ...

حلال کن گلم

منم وصله ی ناجورم 

ولی میدونم اقا دل مهربونی داره

من قربون خدا و تک تک ائمه برم 😢❤️

کلی بنده بدی هستیم کاهل نمازیم به حرفاشون گوش نمیدیم خداجونم مارو ببخش مارو لایق بخشس قرار بده هرچند بنده خوبی نیستیم اما تو حاجتمونو بده

💛💛💛
2706