2137
2106

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

خیلی دوستت دارم اجی💋

واااااااااای فدات منم دوستت دارم😍😍😍😍😍عزیزم 

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔
2149
ی لحظه فک کردم تاپیک اشتباهیی پست گذاشتم😐😐

خخخخخخ 😂😂

عشقم،دنیام،همه کسم ،تنهاکسم فقط                         ❤شوهرجووووونم❤درخواست دوستی قبول نمیکنم😑آذربایجان مارالیام🙌
2050

خدا روشکر بعد از چند روز کرونام بهتر شده نشستم دارم با خیال راحت نفس میکشم و برای همه دعا میکنم زودی خوب بشن و بتونن راحت حرف بزنن راحت بلند شن و بشینن راحت غذا بخورن 

عاشق طبیعت و حیوونام.عاشق کوه و بارون     نویسنده ونقاش نه چندان ماهر😍
واااااااااای فدات منم دوستت دارم😍😍😍😍😍عزیزم 

خدانکنه گلم ایشالاک همیشه سلامت باشی

عشقم،دنیام،همه کسم ،تنهاکسم فقط                         ❤شوهرجووووونم❤درخواست دوستی قبول نمیکنم😑آذربایجان مارالیام🙌
خدانکنه گلم ایشالاک همیشه سلامت باشی

😍❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔

دارم بچمو شیر میدم میخابونمش،دخترمم کنارم خابیده،فردا ان شاءالله قراره برم مهمونی جای دور،تو فکر اونم

میشه واس خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون ی صلوات بفرستین؟ممنون میشم😊خدایا توکل به خودت🌷
2143

غصه میخورم 

اقدام به بارداری ام،شوهرم عاشق بچه اس ولی هر چی از خدا می‌خوام ارزومو برآورده نمیکنه ناخوداگاه از دیدن اطرافیانم ک مادر شدن دلم میگیره ‌...میشه دعام کنی رفیق ؟ فقط یه صلوات برای مادرشدنم ...⁦❤️⁩

در خنثی ترین حالت

«My face is kind, but not my attitude»ظاهرم مهربونه ولی طرز فکرم ن!        تخس و شیطون ولی بوقتش با ادب بودیم هر چی نبودیم👐                                                                                        
2051