2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبحانه و ناهر و شامترو هر 3 وعده بخور چون نخوری بدن فکر میکنه بحران و چربی هارو نگه میداره برا روز مبادا

در واقع بخور اما کم کم تغذیه تو کم کن

مایعات زیاد بخور حدداقل روزی 8 لیوان اب

ورزش ورزش ورزش بدون ورزش چربی سوزی اتفاق نمیفته به علاوه وزنم کم کنید پوستتون شل میشه پس ورزش خ مهم یا هرروز یا 3روز درهفته

رژیم غذایی سالم حذف روغن حیوانی و روغن زیاد

حذف شکر 

حذف سس و نوشابه و وووو

افزایش سبزیجات و میوه در وعدههای غذایی

2728
هرکه پر طاووس خواهد جور هندوستان کشد یا پاشو و تلاش کن یا بشین و موفقیت بقیه رو تشویق کن و حسرت بخور

خیلی عالی بود

روغن حیوانی مضره؟

من بیشتر حیوانی مصرف میکنم

ورزش روزی چقد؟

خیلی زود خسته میشم

2738

منم همینطور ولی بلاخره قدرتشو گرفتم الان دارم فست میکنم 16 ساعت و تو 8 ساعت میخورم

فعلا که 67.4 هستم ببینیم یه ماه دیگه چقدر میشم

باورم نمیشه منم جز کسایی شدم که چاق میشن

7 سال بدنسازی و ورزش میکردم و هیکلم عالی بود در عرض دو سال گند زدم توش

خیلی عالی بود روغن حیوانی مضره؟ من بیشتر حیوانی مصرف میکنم ورزش روزی چقد؟ خیلی زود خسته میشم

روغن حیوانی کلسترول بالایی داره و باعث افزایش فشار خون در اینده و گرفتگی عروق میشه بخصوص در کسایی که ورزش نمیکنن

ببین اکثرا اون هایی که کم میکنند و دوباره چاق میشن چیه؟ این که سبک زندگیشون عین قبل و برای یه مدت کوتاه تغییرش میدن و لاغرمیشن و باز بعد یه مدت همون اش و هون کاسه

ورزش کردن سخت اولش بهت حق میدم اما بدن این مدلی هست که اگه 40 روز مدام یکاری رو انجام بدی بهش عادت میکنه یعنی چی؟ یعنی ورزش کردی ورزشو وسط کار ول نکن ادامه بده تا بشه سبکی اززندگیت در واقع تمام عمر

از کم شروع کن و هر هفته تایمشو بیشتر کن از 20 دقیقه پیاده روی سریع میتونی شروع کنی پیاده روی که به تپش قلب بیفتی 

بعد کم کم زیاد کن در کل بعد چند مدت یساعت یا همون 40 دقیقه ورزش زمان کافی هست

2706