2726

همینطور شانسی زدم برنامه به خانه برمیگردیم یه خانوم دکتر چندتا نکته برای زندگی مشترک گفت دیدم چقد درست میگه

یکی اینکه مراقب حرفایی که به همسرمون میزنیم باشیم با خودمون بگیم این حرف به بهبود رابطمون کمک میکنه یا بدترش میکنه 

رابطه خانوادمون و همسرمون رو مدیریت کنیم مثلا اگه خانوادمون حرف منفی درمورد همسرمون زدن یا برعکس نریم بزاریم کف دست طرف بلکه مثلا الکی بگیم خیلی خانوادم دوست دارن و از این حرفا

نکته بعدی با افراد با فکر سمی درمورد زندگیمون مشورت نکنیم مثلا طرف خودش با خانواده شوهرش قطع رابطس شما رو هم تشویق میکنه رفتار بد با خانواده همسر داشته باشیم اینجا یاد نی نی سایتا افتادم😁 برای همین هیچوقت اینجا تاپیک در مورد زندگیم نمیزنم

کلا بهتره فقط با مشاور ادم مشورت کنه 

توی دعواها خانواده ها رو دخالت ندیدم وسط دعوا زنگ نزنیم به خانوادمون مگه دیگه خیلی حاد باشه و جونمون در خطر باشه. چون وقتی دعوا میکنیم خودمون بعد چند وقت یادمون میره ولی هیچوقت از ذهن خانواده پاک نمیشه و کلا دعوا بزرگ میشه

👌

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728