2737
2734
عنوان

ردشون کنم بخاطر مهریه ؟ زنیکه نفهم

207 بازدید | 18 پست

ما دوتا شهر دوریم خانواده ها هیچ شناختی از هم ندارن فقط ما چهار سال دوست بودیم و میرفت میومد ، اولش مامانش راضی نبود بعدا که زنگ زد برای خواستگاری گفتم اگر راضی اید بیاید گفت من راضیم ، الان که رسیده به مهریه و... خانواده اونا مهر کم میزارن مثلا ۲۰-۱۴ خانواده ما زیاد مثلا تاریخ تولد من اومدم وسطو گرفتم گفتم ۵۰۰ که ببینم چجور ادمایین بعد زنه کلا فکر میکنه من میخوام مهریه بگیرم یه حرفای زشتیم به پسرش زده بود که به گوش من رسید مثل این که هرچی از مراسم و طلا کوتاه اومده میخواد تو مهر جبران کنه یا این که ادم بکشی ۶۰۰ دیش میشه و ..‌

من زیر آوارم 🏴🖤 اینترنت جامعه رو به فساد نکشیده بلکه اینترنت فساد شمارو به ما نشون میده بخاطر همینه که ازش بدتون میاد  

عزیزم 500 زیاد نیس؟ 

اونم تو این گرونی سکه😑

الان دیگه اون زمان نیس تاریخ تولدارو مهریه کنن... طلا خیلی گرون شده 

یکم کوتاه بیا🤧

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

منم خداییش بهم برخورده الان که مهریه اعتبار نداره موندم چیکار کنم دوست ندارم همش بخواد همه چیز به نفعشون باشه

من زیر آوارم 🏴🖤 اینترنت جامعه رو به فساد نکشیده بلکه اینترنت فساد شمارو به ما نشون میده بخاطر همینه که ازش بدتون میاد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم 500 زیاد نیس؟  اونم تو این گرونی سکه😑

برا منم مهم نیست میخواستم بدونم اهل سازشن یا نه

نذار اول کاری اختلاف پیش بیاد 

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
نذار اول کاری اختلاف پیش بیاد 

چیکار کنم خیلی اذیتم می‌کنه ، تو رو کم نشون میده اما پشت سر میدونم چی میگه

2738

هم اونا کم گفتن هم شما زیاد ۱۱۰تا بگیرید واقعا مهریه ضامن خوشبختی نیس،،خدانکنه زندگیت به مشکل بخوره۱۰۰۰تاهم باشه،میگی حلال فقط نمونم،،

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 

تو این اوضاع حتی ده سکه هم کمر شکنِ

اینطور نیست؟

آدم زورش میاد خب

خصوصا الان که زن ها راه به راه مهریه رو میذارن اجرا آدم میترسه یه وقت بچش بدبخت بشه

از این دید بهش نگاه کن شاید کوتاه اومدی:)

میتونی به جای مهریه به این سنگینی حق و حقوقت رو کامل بگیری مثل حق حضانت فرزند،حق طلاق،حق مسکن و...

🌺good vibes only🌺
برا منم مهم نیست میخواستم بدونم اهل سازشن یا نه

عزیزم بخاطر مهریه رد نکن، 

چون تو بحث مهریه همه یکم جدی میشن،.... با چیز های دیگه امتحانشون کن

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

بهترین کار اینه رد کنین 

اوناهم مقصر نیستن سکه خب گرونه ادم باید در حد توانش مهر کنه

هم اونا کم گفتن هم شما زیاد ۱۱۰تا بگیرید واقعا مهریه ضامن خوشبختی نیس،،خدانکنه زندگیت به مشکل بخوره۱ ...

چرا اون شعور نداره منم همینارو گفتم فقط میخواستم بدونم چی می‌گه

تو این اوضاع حتی ده سکه هم کمر شکنِ اینطور نیست؟ آدم زورش میاد خب خصوصا الان که زن ها راه به راه ...

خیلی ادم بدیه شما نمیسناسیش واقعا موندم چطور با این ادم باید سر کرد

چرا اون شعور نداره منم همینارو گفتم فقط میخواستم بدونم چی می‌گه

خوب حق بدین،،انقدر طلاق زیاد شده میترسن،،،،ان شاءالله که خوشبخت بشید اگه مورد مناسبیه بخاطر این چیزا سخت نگیرید کدورت پیش نیاد،، 

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2706