2137
2106

هیچی

اگر بمیرم مامان بابام  تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘

:/

مَن میگم آدم بايد يکيو داشته باشهوقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️|

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
2050
واللا من دوروزبعدزدن واکسن کروناگرفتم الان دیگه نمیدونم قبلا داشتم یا بخاطرواکسن اینجوری شد

بخاطر اینه کرونا داشتی بی اطلاع بودی زدی 

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جلوگیری از  مرگ

نه بابا هستن کسایی که دو دوز رو زدن باز هم کرونا گرفتن مردن

محبت مثل سکه است که تو قلک دل هر کسی بندازی دیگه نمیتونی درش بیاری مگه اینکه دلش رو بشکنی..!!

تاثیر واکسن رو تو چین انگلیس اسراییل و آمریکا ببینید خیلی خلاصه بگم بهتون توی چین از اسفند تا الان فقط یه فوتی بوده...از کادر درمانی که واکسن زدن بپرس تاثیرشو...روی آمار خود ایران ببین تاثیرشو...

2183
نه بابا هستن کسایی که دو دوز رو زدن باز هم کرونا گرفتن مردن

احتمالا بیماری زمینه ای داشتن یا بعضی چیزارو رعایت نکردن

واکسن زدن هم اداب داره

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جدی ۲ دوز رو دریافت کردن کروناگرفتن و مردن؟؟؟

اره این بازیگر سیامک اطلسی تازگی از کرونا فوت کرد دو دوز هم زده بود

محبت مثل سکه است که تو قلک دل هر کسی بندازی دیگه نمیتونی درش بیاری مگه اینکه دلش رو بشکنی..!!
احتمالا بیماری زمینه ای داشتن یا بعضی چیزارو رعایت نکردن واکسن زدن هم اداب داره

چی بگم🤷‍♀️🤷‍♀️