2737
2734

اول گفت باید هر هفته بریم خونه مامانم اینا هر هفته  بعد گفت وقتی پیر شدن باید ازشون مراقبت کنم

بعدم گفت باید با خانوادم ارتباط بگیری زنگ بزنم بگم غلط کردم:| بشینه تا زنگ بزنم

تیکر عروسیمه👰‍♀️👨‍💼 بچها من ۲۳ سالمه ۱۶ سالگی با شوهرم دوست شدم خوانواده شوهرم اصلا مایل به مم نبودم و بعد از ۳ سال سختی بهم رسیدیم بعد از نامزدی هم راضی به عقدم نبودن ۱ سال عقد بودم بعد ۳ سال عقد و سختی زیاد حتی تا پای جدایی هم رفتیم ولی بخاطر علاقه شدید برگشتیم بهم من تک فرزندم خواهر ندارم شما خواهرای من باشید برام دعا کنید عروسیم خوب پیش بره زندگیم‌ رنگ ارامش بگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این وابستگیه؟ ما همه این کارا رو میکنیم 

خوشم نمیاد من

تیکر عروسیمه👰‍♀️👨‍💼 بچها من ۲۳ سالمه ۱۶ سالگی با شوهرم دوست شدم خوانواده شوهرم اصلا مایل به مم نبودم و بعد از ۳ سال سختی بهم رسیدیم بعد از نامزدی هم راضی به عقدم نبودن ۱ سال عقد بودم بعد ۳ سال عقد و سختی زیاد حتی تا پای جدایی هم رفتیم ولی بخاطر علاقه شدید برگشتیم بهم من تک فرزندم خواهر ندارم شما خواهرای من باشید برام دعا کنید عروسیم خوب پیش بره زندگیم‌ رنگ ارامش بگیره
2728
حالا چرا غلط کردم 😬

چون برام عروسی نگرفتن اذیتم کردم باید ازشون تشکرم کنم

تازه ازدواج کردی؟

عقدیم

2738

من شخصیت شمارو نمیدونم

ولی هرکاری که برای مادرم انجام بدم

برای مادرشوهرمم انجام میدم با تمام بدی هاش

مثلا اگه مادر شما مریض شه شما نمیری ازش مراقبت کنی

این حقو بهش بده بنظرم پسری که به پدر مادرش احترام بزاره برای زنشم همونه 

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔
من شخصیت شمارو نمیدونم ولی هرکاری که برای مادرم انجام بدم برای مادرشوهرمم انجام میدم با تمام بدی ه ...

متاسفانه نبوده و واسه همین دلسرد شدم و زده چون شوهرم زیاده روی میکنه

بگو بشوت بابا بذار باد بياد😒 اين پسرا نبايد دوماد بشن بايد بشينن ور دل ننشون پيرپسر بشن😒

دقیقا یا یه دختر بگیرن که با همه چیشون بسازن

چون برام عروسی نگرفتن اذیتم کردم باید ازشون تشکرم کنم

خانواده شوهرمن کلی اذیتم کردن ولی من بچه بودم ساکت بودم سرزبون‌و سیاست نداشتم خیلیییبی اذیت شدم خیلی 

اما حالاکه برمیگردم نگاه میکنم میبینم تنها راه آرامشم قطع رابطه هست 

با جاریام چندساله قطع رابطه کردم چون تهمت میزدن و پشت سرم دروغ میگفتن و...

مادرشوهرم هم سالی ۶_۷بارمیرم خونشون سروگوشم خوابه 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                *آدم مذهبی نیستم اما از آنانی که به هیچ چیزی پایبند نیستند میترسم از آنان که خدارا به چالش میکشند میترسم اینها برای هیچکسو هیچ چیز ارزشی قائل نیستند فریب ظاهر روشن فکرشان را نخورید*             *پروفسور سمیعی* 

اگه زندگی موفق میخوای نباید شمشیرو از رو ببندی ، باید با سیاست جلو بری نباید شوهرت بفهمه ازشون بدت میاد ! اگه تو بفهمی شوهرت از خانواده تو بدشون میاد و اجازه رفت و آمد بهت نده چه حسی بهش پیدا میکنی؟! حتما ازش بدت میاد 

سیاست داشته باش 

2706