2703
2553
عنوان

داداشم دست روم بلند کرد🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 34417 بازدید | 698 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من بودم تلافی می‌کردم تحمل ندارم کسی تحقیرم کنه یا دست روم بلند کنه.

🤭 اگه کتاب و فیلم و سریال تخیلی خوب سراغ دارین بهم معرفی کنین مرسی از شما 😘❤🌺 اگه می‌خوایی منو قانع کنی لطفا بدون اعتقادات مذهبی و توهین قانعم کن😗
2714
کجای کاری عزیزم بعضی از خانوادها اگه برادره بزنه خواهرشو بکشه هم چیزی نمیگن 

خیلی طرز فکر عقب افتاده ای هست

واقعا متاسفم ک کی میخواد این کشور درست بشه

با هر دین و اعتقادی که داری میشه برای رسیدن به هدفم دعام کنی؟ 🤗❤️

ببین همه چیزا رو در نظر بگیر منطقی باش خوبی بدی همه چیز ببین به چند سال دیگه هم فک کن و اینکه ببین دوست داشتنه یا وابستگی اگر وابستگی باشه بده و زمان بدی به خودت می‌ره در کل دوست داشتن تنهایی همیشه کافی نیست ، عجله نکن توی این مورد 

الان یهنی تنها دلیل مخالفتشون اختلاف سنیه؟ میتونم بپرسم چند سالتونه؟ هم شما هم ایشون و اینکه شغل و تحصیلاتش چیه. من فکر میکنم پدر و برادرتون دلیل دیگه ای برای مخالفت دارن که این حرفارو میزنن!!

🌻🐾real eyes realize real lies🐾🌻                                                                                          من رویایی دارم رویای رنگارنگ رویای دنیایی سبز  و بدون جنگ ...
اگه فکر میکنی خوشبختت کنه که حله  اما اگه شک داری یا دو دلی حتما چند جلسه باهم برید مشاور

مشاور میرم اما مطمئنم جواب مثبت میدم قبلش

البته اگه با کار داداشم بازم منو بخواد چون خیلی مغروره🥺

نازنینم💜
کاری از دستم بر نمیاد که🥺

باهاش سرد باش جوری رفتار کن انگار قد پشه ارزش نداره برات 

🤭 اگه کتاب و فیلم و سریال تخیلی خوب سراغ دارین بهم معرفی کنین مرسی از شما 😘❤🌺 اگه می‌خوایی منو قانع کنی لطفا بدون اعتقادات مذهبی و توهین قانعم کن😗
2706