2410
2553
عنوان

چاق و لاغر شدن تو رابطه تاثیر داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1762 بازدید | 25 پست
قیمتش چنده؟ از کجا باید بگیرم؟ واسه خربار باید بزارم؟ 

عزیزم من برند دکتر آز خریدم عالی بود.

هم اینترنتی میتونی بخری هم از داروخانه و هم از عطاری..قیمتش حدود هفتاد هشتاد تومنه آجی.

بستگی داره به تعداد رابطه تون عزیزم.اگه زیاد رابطه دارین هفته ای سه تا کافیه نهایتا.

ولی اگه کم دارین بله اشکالی نداره هر بار بذارین.

نیم ساعت قبل رابطه شیاف کنید..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
خودمم حس میکنم که شل شده عضله هام بجز عمل چیکار باید کنم؟

عزیزم هر چی پیش این مردا از اندامت بد بگی و حساس بشی پروتر میشن سعی کن اصلا حرفشو نزن و ورزشی که دوستان میگن رو انجام بده  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه مطلبی خوندم که قدیم دخترای چینی رو کفش کوچک پا میکردن که فشار روی ناحطه زیاد بشه و قوی تر بشه اونجاشون ، به تطرم ورزشهایی مثل دوچرخه یا ورزش پا و باسن سفت میکنه اونجارو 

2720
عزیزم من برند دکتر آز خریدم عالی بود. هم اینترنتی میتونی بخری هم از داروخانه و هم از عطاری..قیمتش ح ...

چندتا دونه توشه؟

ینی برم داروخونه بگم شیاف ماریانا دکتر آز بده؟

همه داروخونه ها داره؟

بعد باید داخل واژن بزارم؟

چندتا دونه توشه؟ ینی برم داروخونه بگم شیاف ماریانا دکتر آز بده؟ همه داروخونه ها داره؟ بعد باید دا ...

بیا خصوصی توضیح میدم عزیزم...درخواست بده

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2714
من حلقه میزنم ینی ممکنه بخاطر حلقه گ ش ا د شده باشه؟

مطمین نیستم ولی میدونم ورزش پا و باسن سفت میکنه اونجارو و باسن رو بزرگ ، بهتره بری پیش متخصص زنان معاینت کنه و اون نظر بده،  نطرات ما شاید کامل درست نباشه 

درخواست دادم دیگه چرا چیزی نمیگی پس عزیزم

نوشتم برات طولانی بود خب.خخخ