2137
2106
عنوان

چاق و لاغر شدن تو رابطه تاثیر داره؟

496 بازدید | 25 پست

من سه سال پیش زایمان طبیعی کردم

بخیه هم خوردم

تا الان هیچ مشکلی نداشتیم

عید رژیم گرفتم ۷ کیلو کم کردم.الان دوسه ماهه چاق شدم.واژنم شل شده😥😥

تو رابطه به مشکل خوردم

امشب شوهرم اعتراض کرد😭😭😭

حالم بد شد

بهش گفتم میخای برم عمل کنم گفت نه خوبه

گفتم پس چرا گفتی؟ 

گفت همینجوری گفتم

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
اگه دوباره رژیم بگیرم لاغر بشم باز تنگ میشه؟ دارم دیوونه میشم

عزیزم شیاف ماریانا بذار عالیههه..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2165
2183
قیمتش چنده؟ از کجا باید بگیرم؟ واسه خربار باید بزارم؟ 

عزیزم من برند دکتر آز خریدم عالی بود.

هم اینترنتی میتونی بخری هم از داروخانه و هم از عطاری..قیمتش حدود هفتاد هشتاد تومنه آجی.

بستگی داره به تعداد رابطه تون عزیزم.اگه زیاد رابطه دارین هفته ای سه تا کافیه نهایتا.

ولی اگه کم دارین بله اشکالی نداره هر بار بذارین.

نیم ساعت قبل رابطه شیاف کنید..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
خودمم حس میکنم که شل شده عضله هام بجز عمل چیکار باید کنم؟

عزیزم هر چی پیش این مردا از اندامت بد بگی و حساس بشی پروتر میشن سعی کن اصلا حرفشو نزن و ورزشی که دوستان میگن رو انجام بده  

من یه مطلبی خوندم که قدیم دخترای چینی رو کفش کوچک پا میکردن که فشار روی ناحطه زیاد بشه و قوی تر بشه اونجاشون ، به تطرم ورزشهایی مثل دوچرخه یا ورزش پا و باسن سفت میکنه اونجارو 

عزیزم من برند دکتر آز خریدم عالی بود. هم اینترنتی میتونی بخری هم از داروخانه و هم از عطاری..قیمتش ح ...

چندتا دونه توشه؟

ینی برم داروخونه بگم شیاف ماریانا دکتر آز بده؟

همه داروخونه ها داره؟

بعد باید داخل واژن بزارم؟