2703
2553
عنوان

قد و وزن بچه هاتون در 3 سالگی ...........

70733 بازدید | 149 پست
سلام مادران مهربون ...........این تاپیک رو جهت اطلاع خودم زدم ....... میخواستم بدونم دخترم نسبت به همسالاش تو چه وضعیتی قرار داره ........ممنون میشم قد و وزن بچه هاتونو بگید ..........
خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
مامان اتنا دختر تو تازه دو ماه دیگه 3 سالش میشه مامان امیرعباس بچش 3 سال و 4 ماهشه هر دو هم قدن
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
منم از اول تولدش خیلی در گیر وزنش بودم ......... الانم هستم ............. دیگه نمیشه کاریش کرد ............... بسپر به خدا ........... همین که سلامتن خدا رو شکر
خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
چه قرصی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2706