2726
عنوان

قد و وزن بچه هاتون در 3 سالگی ...........

| مشاهده متن کامل بحث + 70783 بازدید | 149 پست
من دخترم 2 سال و هشت ماهگی قد 92 وزن 13 لاغره بچم
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی من همش حس می کردم قدش زیادی بلنده شما گفتین خیالم راحت شد اصلا از دختر خیلی قدبلند خوشم نمیاد
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
من اگه بودم همون دیشب حتما می بردم ولی اگه تا الان خوب بوده احتمالا مشکلی نیست ولی بازم من نظری نمیدم . به هر حال بچه ست وبدنش حساسه
2728
رزالین جون منم دخترم تو یه ماه یک کیلو اضافه کرد ......... عصرونه بهش یه سیخ کباب برگ میدادم خال خالی میخورد .... خیلی تاثیر داشت .
خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
دختر من یبوست شدید داشت از وقتی از پوشک گرفته بودمش حالا بردمش دکتر دارو داده تا یبوستش رفع بشه . انگار داره بهتر میشه اشتهاش . البته ایشالا
سدنا جون ماشاا... انقدر خوشم میاد بچه ایی که خوش اشتها باشه پسر من اوایل خیلی خوب وزن میگرفت. تو یکسال و نیمگی 12.800 بود. الانم که دوسال و 3 ماهشه 12.400 شده اشتهاش افتضاحه. قدشم 95 هستش
سدنا جون نزار چاق بشه بعدا خیلی سخته دختر من تا یکسالگی خیلی وزنش سریع رفت بالا ولی من خیلی رعایت کردم شیر خشکش رو رقیق میدادم و از وقتی هم شروع به راه رفتن کردن خوشبختانه نرمال شد غذاهای چرب بهش نده،برنج و مامارونی و سیب زمینی کمتر بده،عادتش بده به سبزیجات
2706