2737
2734

باردارم همش وسواس فکری دارم بخدا دیوونه شدم خیلی خستم یه فکرا بعد میان سرم که نمیخوام زنده باشم 😭😭😥😭مثلا فکر اینکه من خودم گفتم بچم بمیره توشکمم خیلی عذاب وجدان میگیرم بچه ها دیوونه شدم ازدست وسواس فکری واقعا 

عزیزم اگر وسواس فکری داری، حتما از یه کارشناس و روانشناس کمک بگیر، بهت مهارتهایی یاد میره که بتونی افکارت رو کنترل کنی تا اذیت نشی، بدون کمک نمیتونی به تنهایی، فقط ممکنه از یه موضوعی بری روی موضوع دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بارداری یکم ازخودت بگو فکرات چجوری من انقد گریه کردم که چی 

نه عزیزم من مجردم منم یسری فکرا میاد به ذهنم بخدا دلم میخواد خودمو بکوبم به دیوار ولی اینجوری شدنی وضو میگیرم یا یه ایه میخونم این فکرا برن 

♡✞دُختَرے باش‌ کـ رُویاهاشُو به ‌اَهدافش‌ تَبدیل‌ کَرده✞♡    
خوب آنلاینی کسی هسته کرونا حضوری نرم  

من یه سایت میشناسم، رایگانه ولی الان که کرونا اومده خیلی جاها آنلاین مشاوره میدن میتونی یک مورد خوب پیدا کنی. اینجا باید ببینی هر مشاور کی میاد و بعد منتظر بمونی اون موقع سوال کنی .  https://www.pasokhgoo.ir/

خالم حامله بودنی همش میگف نکنه بچم مریض بدنیا بیاد از این فکرا طبیعیه ولی باید این فکرارو نکنید 

یا دوسته مادرم انقدر سونوگرافی رف همش فکر میکرد یچی شده تو هم فکر نکن خدا دوست داره که بهت نینی داده به اینا فکر کن

♡✞دُختَرے باش‌ کـ رُویاهاشُو به ‌اَهدافش‌ تَبدیل‌ کَرده✞♡    
2738