2137
2106

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

از نظر من دیگه کسی نمیزاره ازین اسما توی قرن ۱۴۰۰ ممکنه بچتون سرخورده شه

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم

فاطمه و زهرا قدیمی نیستن 

ولی اگ میخواید امروزی باشه اسمای دیگه ای انتخاب کنید 

ᶠᴿᴼᴹ ᴬ ᴰᴬᵞ ᴼᴺ ᴴᴱ'ˢ ᴺᴼᵀ ᵞᴼᵁᴿ ᴸᴼᵛᴱ ᴴᴱ'ˢ ᵞᴼᵁᴿ ᴱᵛᴱᴿᵞᵀᴴᴵᴺᴳ..🌸https://harfeto.timefriend.net/16332573919483
2050
2143

زهرا و فاطمه و کوثر

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

زهرا و فاطمه قدیمی نمیشن

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر یه اتفاق خوب😍إِنَّ اَلسّٰاعَةَ آتِيَةٌ أَكٰادُ أُخْفِيهٰا لِتُجْزىٰ كُلُّ نَفْسٍ بِمٰا تَسْعىٰ  ﴿۱۵﴾در حقیقت، قیامت فرارسنده است. مى خواهم آن را پوشیده دارم، تا هر کسى به [موجب ] آنچه مى کوشد جزا یابد. (۱۵)    اگه امضامو دیدی برام دعا میکنی؟❤🤗

ام البنین!

هر چهار تا برای این دوره اسم های قشنگی نیستن و هر چی از نظر ما و خانواده هایی که قدیمی تر هستن خوب باشه اما از نظر بچه های دور جدید اصلا قشنگ نیست و مسخره میشن 

میدونی،دیگه هیچوقت تولد نگرفتم چون که خیلی بی معنی به نظرم اومد.فهمیدم که تو زندگی روز خاص نیست،لحظاتِ خاص هست و تو نمیتونی انتخاب کنی کِی باشه.

همشون خوبن ولی فاطمه قشنگتره 

اسم دختر خودم فاطمه هستش😍

آن چیز که درجستن آنی،آنی 😍خدایا بابت همه داده هاونداده ها شکر،که داده ها نعمت است ونداده ها حکمت🌹🌹🌹فَفَرِّج عَنّا بِحَقِهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺
1718