1874
2106
عنوان

به کمکتون نیاز دارم لطفا

94 بازدید | 20 پست

دوستان کسی که زبان انگلیسیش درحد صفر که نه ولی خب ضعیفه و بخاد سال آینده کنکور زبان بده دقیقا دقیقاااا از کجا باید شروع کنه لطفا🙏

پروفم دخترمه😍برا عاقبت بخیریش یه صلوات بفرستین💞💞

تقویت همزمان گرامر و لغت

حتما متن بخون

لغت به لغت ترجمه کن

دوره کن کلماتو

یواش یواش میای بالا

با دنیا طنز برخورد کنیم✌💚                  وزن شروع ۷۰ وزن هدف》 ۶۸ ✅ وزن هدف》۶۶✅ وزن هدف 》۶۴ ✅ وزن هدف 》۶۲✅

چند وقته بخاطر کرونا دندانپزشکی نرفتی؟ با خیال راحت به کلینیک دندانپزشکی کاخ مراجعه کن 

چون اونجا هر 1 دقیقه هوای کل محیط تصفیه میشه. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

تقویت همزمان گرامر و لغت حتما متن بخون لغت به لغت ترجمه کن دوره کن کلماتو یواش یواش میای بالا

مرسی عزیزم این سومین تایپیکمه هیچکی راهنمایی نکرد ممنون 😍❤️

2149
منم مثله توام کنکور زبان ثبت نام کردم بهترین استاد تو پنج ثانیه تست میزنم

مگه الان ثبت نام کردن؟ اسم کتابه بهترین استاد تو پنج ثانیه؟ 

مگه الان ثبت نام کردن؟ اسم کتابه بهترین استاد تو پنج ثانیه؟ 

من ثبت نام کردم فردا میرم...بعد گذاشتن کلاسو ازمایشی بریم ببینیم ثبت نام کنیم رفتیم روز اول با کلید حل کردیم یه سوال تو پنج ثانیه

♡✞دُختَرے باش‌ کـ رُویاهاشُو به ‌اَهدافش‌ تَبدیل‌ کَرده✞♡    
2050
نمیخوام نا امیدت کنم ولی من با سطح متوسط خیلی از بچه های دیگه پایین تر بودم ولی خب تو حتما میتونی💙 ...

مرسی عزیزم ممنون ❤️😍

ببین گلم باید خیلی وقت بزاری انواع فیلم و کتاب بخونی کلاس بری. اگ واقعا توانش را داری برو. و دست آخر ...

من خودم فوق دارم. استعدادش  هم داشتم. ولی چم و خم راه را بلد نبودم....الان تازه دستم اومده ک زیاد وقت کار کردن ندارم...

مرسی عزیزم این سومین تایپیکمه هیچکی راهنمایی نکرد ممنون 😍❤️

قربونت

ببین گرامر به لغت

لغت به گرامر 

هیچ کدوم اولویت ندارن

جفتشم مهمه

گرامر بلد نباشی مفهوم جمله رو نمیفهمی

لغت بلد نباشی لغتای تو جمله رو نمیفهمی

از خودت هی سوال بپرس

که این یعنی چی

معنیش چیه؟

کتاب تستم شهاب اناری جماعش خوبه برا کنکور

درک متنشم خیلی خوبه

هر شب متن بخون

دیدی نمیفهمی  جاییو ناراحت نشو

برو بخون ببین این چیه

مثلا متوجه میشی این لغت ها جدیدن خب معنیشو بنویس بالاش و مرور کن

یا مثلا گرامر جدیده میری میخونی ازش

یواش یواش میای بالا

فیلم های زبان اصلیم خیلی خوبه

با زیر نویس انگلیسی ببین مفهوم برات جا میفته

اهنگم گوش میدی با متن گوش بده

خواننده ادل خوبه

با دنیا طنز برخورد کنیم✌💚                  وزن شروع ۷۰ وزن هدف》 ۶۸ ✅ وزن هدف》۶۶✅ وزن هدف 》۶۴ ✅ وزن هدف 》۶۲✅
ببین گلم باید خیلی وقت بزاری انواع فیلم و کتاب بخونی کلاس بری. اگ واقعا توانش را داری برو. و دست آخر ...

کلاس که میرم واقعا نمیدونم چرا حس میکنم خیلی ضعیفم با اینکه خب معلممون میگه تو خوبی سال بعد هم میخام کنکور زبان سراسری بدم به خاطر همین جدا از کلاس کلا از اول شروع کنم به خوندن شاید قوی ترشم

ممنون ❤️❤️

خواهش میکنم 

تو گوگل بزن قواعد تلفن زبان انگلیسی 

سایتای خوبی میاره 

بعد وقتی کارای خونه یا کلا کارایی که نیاز به تمرکز زیادی ندارن، انجام میدی،فایلای صوتی لغت و معنیشونو گوش بده تا مرور کنی و وقت کم نیاری..

این روزا میگذرن ولی من از این روزا نه.!
2087
قربونت ببین گرامر به لغت لغت به گرامر  هیچ کدوم اولویت ندارن جفتشم مهمه گرامر بلد نباشی مف ...

واییی مرسی عزیزم راهنمایت فوق‌العاده بوده واقعا به این راهنمایی نیاز داشتم چون خیلی گیج بودم که از کجا شروع کنم روشنم کردی دستت طلا مهربون😘😘

من خودم فوق دارم. استعدادش  هم داشتم. ولی چم و خم راه را بلد نبودم....الان تازه دستم اومده ک زی ...

ببخشید میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدین

واییی مرسی عزیزم راهنمایت فوق‌العاده بوده واقعا به این راهنمایی نیاز داشتم چون خیلی گیج بودم که از ک ...

فدات جیگرم خوشحال میشم کمکت کنم😍

ببخشید میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدین

میگم ک باید بدونی ک خوندن ی بخشی از کار هس. فیلم ببینی آهنگ گوش کنی کتابهای متفرقه بخونی و بتونی اینها را استفاده کنی تو مکالمه. اگ واقعا علاقه مند باشی و تلاش کنی کم  کم راه می افتی. ما رفتیم ترجمه همش چسبیدیم ب ترجمه و یادگیری مهارتهای speaking. Listening  reading  writing هم غافل شدیم. تعداد خ کمی تونستن از صفر ی چیزی از اینا یاد بگیرن. استادهای ما هم عین خیالشونم نبود. ما هم غافل از همه جا فقط سرگرم همون چنتا کتاب و ترجمه بودیم. نمی دونستیم باید خودمون برنامه داشته باشیم و پیش بریم ...

2051