2726
عنوان

واقعا انصاف نیست(داستان زندگیم)

301 بازدید | 33 پست

چرا یین بچه هاتون فرق میزارید همیشه من ادم خیلی خوبی بودم یه داداش دارم از من کوچیک تره اون یکی هم کلا 4 _5 از موقعی که داداش کوچیکم به شروع به حرف زدن کرده خیلی فوش های بد میده حالا گفتم از لبش میپره فلان خیلی لوسش کردن کلا دیگه عوض شدم بی اخترامیام شروع شد تا الان که 4_5 سالشه خیلی بی انصافیه یه روز یه خودم قول دادم با احترام همه چیز خوب پیش میرفت پسر درس خون بودم و بچه مثبت یعنی پچه مثبت بودم ولی الان بیشتر امروز رفتم کارتمو برداشتم رفتم خرید داداش کوچیکم گفت من بوسکویت باز میکنم اول گفتم نکن میریزه که یهو باز کرد ریخت چنان خنده ای  میزد من زورم اومد مغازه هم خیلی دوره متورم ندارم یعنی وجدانن 

بسکوییت بستش بزرگ بود وقتی یکم ریخت دیگه همش عمدتا ریخت دیگه کلا ریخت مادرم خنده میزنه داداش اون یکی هم زبون درازی میکنه و اون کوچکه هم 🥺بهشون رک گفتم شما ذاتا خرابید احترام واسه شما لایق نیس تو اتاقم در قفل کردم همش افسوس میخورم که چرا بهشون خوش اخلاقی میکنم بعد اینجوری جواب میدن💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

او چه بد..

یه مدت بد باش،، تو سن بلوغی حق داری عصبی شی،،اما خودتو اروم کن

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!
2728

پسرم چقد فارسیت ضعیفه ☹️ ناراحت نباش بزرگ میشه مجبور میشه ادب یاد بگیره

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
2706