2137
2106
عنوان

واقعا انصاف نیست(داستان زندگیم)

290 بازدید | 33 پست

چرا یین بچه هاتون فرق میزارید همیشه من ادم خیلی خوبی بودم یه داداش دارم از من کوچیک تره اون یکی هم کلا 4 _5 از موقعی که داداش کوچیکم به شروع به حرف زدن کرده خیلی فوش های بد میده حالا گفتم از لبش میپره فلان خیلی لوسش کردن کلا دیگه عوض شدم بی اخترامیام شروع شد تا الان که 4_5 سالشه خیلی بی انصافیه یه روز یه خودم قول دادم با احترام همه چیز خوب پیش میرفت پسر درس خون بودم و بچه مثبت یعنی پچه مثبت بودم ولی الان بیشتر امروز رفتم کارتمو برداشتم رفتم خرید داداش کوچیکم گفت من بوسکویت باز میکنم اول گفتم نکن میریزه که یهو باز کرد ریخت چنان خنده ای  میزد من زورم اومد مغازه هم خیلی دوره متورم ندارم یعنی وجدانن 

بسکوییت بستش بزرگ بود وقتی یکم ریخت دیگه همش عمدتا ریخت دیگه کلا ریخت مادرم خنده میزنه داداش اون یکی هم زبون درازی میکنه و اون کوچکه هم 🥺بهشون رک گفتم شما ذاتا خرابید احترام واسه شما لایق نیس تو اتاقم در قفل کردم همش افسوس میخورم که چرا بهشون خوش اخلاقی میکنم بعد اینجوری جواب میدن💔

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2149

برا منم همینطوره..همشم بهشون میگم ک با این کاراتون لوسش میکنین ولی خب کی گوش میکنه 

شما آدمی نیستین ک بخواین از ادمای دیگ ایراد بگیرین و بگید چقد زشتی چقد فلانی و...شما آدمی نیستین ک بخواین این حرفو ب ی ادم دیگ بزنین چون همه ما ادمیم..در یک سطحیم و هیچکس نسبت ب یکی دیگ برتری نداره..پس وقتی یکیو مسخره میکنی و براش از الفاض و صفات بد استفاده میکنی برو خودتو نگاه کن ببین چی داری واسه ارائه..ادمای لول پایین خودشون در حدی نیستن ک با گفتن اینجور حرفا باعث میشن اروم شن و خودشو تخلیه کنن..وقتی لولت بالا باشه ب اون درک عقلی هم رسیدی ک بخوای دنیای کس دیگ ایو خورد کنی..ادمای لول بالا اینطورین نمیان کسیو خورد کنن..

بچه ن

سعی کن حوصلتو بالا ببری و ی حامی و تکیه گاه با محبت باشی

محبت شاید دیده نشه اما گمم نمیشه

من بعد از ۷ سال جدا شدم ...،یه دختر که با آرزوهای زیادی ازدواج کرد و امیدوار بود خوشبخت میشع  ، که کنار مردی که دوستش داره زندگی میکنه با دخترشون و با همه سختیا بخاطر دخترشون میجگنداما ،،،نشد ک بشه ،انقدر خیانت کرد و خیانت کرد و کتکم زد و بیچارگی و بدبختی بهم داد که بریدم از همه چی و قید همه چیو زدم و خودمو کشیدم بیرون با دخترم ...اونم خیلی تلاش کرد تغییر کنه اما تو ذاتش بود و نتونست روز آخر بهم یه جمله گفت:من نه میتونم از تو بگذرم نه از هوس که متاسفانه از من گذشت ...دخترم سه سالو نیمشه و پیش منه...از همه چیم گذشتم تا بتونم ب آرامش برسم اما بازم نشد که بشه و مشکلات بزرگتر اومدن سر راهم ...خداروشکر بازم...دوستان من خیلی دوستون دارم مث اعضای خانواده م هستین خواهش میکنم دعام کنید از ته دلتون که ب آرامش برسم مشکلات لعنتیم ولم کنن ...اسمم مهساست .انشاءالله یه روزی این امضا رو تغییر میدم و مینویسم دیدین بالاخره شد❤🤲

پسرم چقد فارسیت ضعیفه ☹️ ناراحت نباش بزرگ میشه مجبور میشه ادب یاد بگیره

کتوزیستی ام 😎 التماس میکنم زبان فارسیتون رو تقویت کنید انقدر غلط املایی ، اصطلاحات غلط ، فعل اشتباه و ...‌‌ میبینم که اعصابم خورد میشه تازه نگو طرف دوتا بچه و لیسانس و سن بالای ۲۰ داره زشته بخدا 🤦 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
2050
هر کی فهمید با زانوش لایکم کنه😐💔

من پا پشت زانو لایک میکنم

شما آدمی نیستین ک بخواین از ادمای دیگ ایراد بگیرین و بگید چقد زشتی چقد فلانی و...شما آدمی نیستین ک بخواین این حرفو ب ی ادم دیگ بزنین چون همه ما ادمیم..در یک سطحیم و هیچکس نسبت ب یکی دیگ برتری نداره..پس وقتی یکیو مسخره میکنی و براش از الفاض و صفات بد استفاده میکنی برو خودتو نگاه کن ببین چی داری واسه ارائه..ادمای لول پایین خودشون در حدی نیستن ک با گفتن اینجور حرفا باعث میشن اروم شن و خودشو تخلیه کنن..وقتی لولت بالا باشه ب اون درک عقلی هم رسیدی ک بخوای دنیای کس دیگ ایو خورد کنی..ادمای لول بالا اینطورین نمیان کسیو خورد کنن..
2087
1718