2737
2734
عنوان

چطوری و کی بگم؟ اصلا بگم؟ مهمه؟

229 بازدید | 20 پست

چطوری به خواستگارم بگم ک پاراپسوریازیس داشتم؟ ۴ ساله تقریبا..( کلا این بیماریها زمان برن و باید سیرش قطع شه و با پماد و اینا فقط کنترل میشن.)

و الان خیلیییییی خوب شده خیلی، فقط جای بعضی لک ها مونده که بعضا بعد حمام ی کم واکنش نشون میده و بعد یک ساعت دوباره ب حالت عادی برمیگرده..،

خیلی کمرنگن و هیچی دیده نمیشه در حالت عادی،، فقط لک ها ریز و تقریبا قهوه این که اگ از نزدیک ببینی متوجه میشی.... 

منم از بس جلو چشمم بوده خیلیی حساس شدم و همش میگم اگ ازدواج کنم چی میشه😭 

دکترم میگن اگ طرفت مطمئنه و ظرفیت داره نمیخواد بگی، چون ن واگیر داره ن خارش ن سوزش و نه ارثی و نه هیچی... اما واقعا نمیدونم طرفم چطوریه،، ظرفیت داره یا نه... نظر شما چیه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
این شکلی..

ببین فردا بفهمه ببخشید ببخشید منظوری ندارم عذر میخواما میگه فلان بودی بهم نگفتن من دیدم اطرافم بهش بگی بهتره خبر داشته باشه فردا نمیتونه چیزی بگه من عذر میخوام فقط میخوام تجربه ک داشتمو بهت بگم هرجور راحتی اخه چیز خاصی نیس

♡✞دُختَرے باش‌ کـ رُویاهاشُو به ‌اَهدافش‌ تَبدیل‌ کَرده✞♡    
اخه چیز خاصیم نیس بگی شاید اطلاعی نداشته باشه و بدتر حساس بشه نمیدونم

آره همین اتفاق افتاد واسه یکیشون.. اصلا مصلا بهش این اسمو بگم، بره سرچ کنه چی میاره؟!! الان دکترم گف از اون بیماری گذشته، ینی دو لایش برداشته شد با نوردرمانی ک رفتم.. متاسفانه دستگاه خراب شد و همین ردها موند.. ینی تقریبا همین لایه آخر😢

آره همین اتفاق افتاد واسه یکیشون.. اصلا مصلا بهش این اسمو بگم، بره سرچ کنه چی میاره؟!! الان دکترم گف ...

با یک مشاور هم مشورت کنی بدنیست عزیزم..حالا فکر میکنن چه چیز خاصیه..من باشم نمیگم 

ببین فردا بفهمه ببخشید ببخشید منظوری ندارم عذر میخواما میگه فلان بودی بهم نگفتن من دیدم اطرافم بهش ب ...

خب همین سوالم همینه... چی بگم بهش؟! چطوری و کی؟!

اسم بیماری که الان دیگه نیست؟! دکترم گف دیگه از پارا رو رد گرده، بیماری نیست ک بخوای بگی آخه.. طرف بره سرچ کنه با اینی ک من الان دارم زمین تا آسمون فرق داره!!

منم درمانم نصفه موند دستگاهشون خراب شد و بیمارستانم شد واشه کروناییا! وگرنه شاید همینام میرفت.!

موندم ب خدا🤦🏼‍♀️

خب همین سوالم همینه... چی بگم بهش؟! چطوری و کی؟! اسم بیماری که الان دیگه نیست؟! دکترم گف دیگه از پا ...

تو دربارش چی میدونی اونو بگو اسمه بیماریتو نگو یا اگه مهم نیس دکترت گفته خوب میشی مثلا طوریکه اینده نمیفهمه اصلا نگو 

♡✞دُختَرے باش‌ کـ رُویاهاشُو به ‌اَهدافش‌ تَبدیل‌ کَرده✞♡    
2706